Zpět na » Primera Division » Jose varuje své hráče

Primera Division - Jose varuje své hráče

0

Líbilo se

03.04. - Trenér londýnské Chelsea Jose Mourinho pochválil svého soupeře v Champions League španělskou Valencii a zároveň varoval své svěřence před některými hráči.

Nepěknou scénu kazí poslední utkání Valencie v Lize mistrů proti Interu Milán, na jehož konci došlo k hromadné rvačce. Dlouhodobý trest čeká Davida Navarru, který do tohoto zápasu "zasáhl" pouze jako Zorro mstitel.

Jose Mourinho vyloučil, že by se něco podobného mohlo stát i zítra v prvním čtvrtfinále na Stamford Bridge, domácím stadionu Chelsea. Věří, ža Valencie přijede hrát fotbal, ne se prát.

Mourinho řekl pro Sky Sports: "Čistá anglická mentalita znamená, že tady nikdo nepodvádí, dobře, téměř nikdo. Lidé být správní, respektují soupeře a když hrajete v evropských pohárech, může to být někdy trochu odlišné a vy musíte být připraveni být inteligentní."

"Ale když se podívám na Valencii. vidím tým, který hraje dobře, prezentuje se pohledným fotbalem, trenér je správný muž, takže to, co se jim stalo s Interem sestává jednou za život a proto se nebojím, že by se to mohlo stát i teď. Příjdou tady hrát fotbal, ne se rvát."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články