Zpět na » Primera Division » Za čtyři roky jsem nevyhrál nic

Primera Division - Za čtyři roky jsem nevyhrál nic

0

Líbilo se

31.03. - Anglický záložník Realu Madrid David Beckham si trošku posteskl, že po čtyřech sezonách v létě královský klub opustí a nevyhrál s ním žádnou trofej. Přesto trvá na tom, že je vhodná chvíle klub opustit a odejít do Spojených států.

"Je to překvapivé, že Real Madrid nevyhrál nic. Měli jsme jedny z nejlepších hráčů na světě, zvláště během mého prvního roku, když tu působili Zidane, Luis Figo, Roberto Carlos, Raúl. Je obtížné to přijmout, ale ve fotbale jsou věci, které je těžké vysvětlit," uvedl Beckham pro CNN. Přestože v Madridu nic nevyhrál, Beckham oznámil, že byl v Madridu šťastný.

"Nelituji toho, že jsem přestoupil z Anglie do Ĺ panělska. Klub i fanoušci mě přijali moc hezky. Madrid je krásné město." Beckham již v lednu prozradil, že po skončení sezony odejde do USA aby zde hrál místní ligu v týmu Los Angeles Galaxy. Za svým rozhodnutím si stál, přestože ve svých 32 letech by mohl hrát ještě v lepších soutěžích, než je ta za Atlantikem.

"Je to vhodný moment. Chtěl jsem tam odejít ve chvíli, kdy ještě můžu vynikat," ujistil. Beckham sledoval ve středu utkání svojí země v kvalifikačním utkání proti Andoře, které se hrálo v Barceloně. Reprezentační kouč Steve Mc Claren, který do funkce nastoupil po mistrovství světa 2006 ho s pozvánkou do týmu ještě nepotěšil. Anglie vyhrála 3:0, ale Beckham byl v komentářích k novému kouči reprezentace opatrný.

"Když je jednou někdo trenérem reprezentace, vždycky bude pod palbou kritiky, ve své kariéře jsem již pár koučů zažil, Hoddleho, Keegana, Erikssona. Je to pocta být trenérem nároďáku. Bylo by ode mne nespravedlivé komentovat, jestli je správné, že ho kritizují, protože s tím nemám nic společného." Každopádně znovu zopakoval, že je ochoten vrátit se do reprezentace prakticky kdykoliv. "Největší pocta v mé kariéře bylo získat kapitánskou pásku, vzdát se toho bylo velmi obtížné."

"To že za Anglii nehraji je rovněž složité, ale jsem tady k dispozici pro svou zemi. Když jsem opouštěl svůj kapitánský post, říkal jsem, že jsem ochhoten se kdykoliv vrátit. Říkal jsem to i tehdy, když jsem nebyl v první nominaci Mc Clarena. Tvrdím to stále, pořád hraji fotbal a ještě ho dlouho budu hrát, takže jsem k dispozici."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ elmundo.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články