Zpět na » Primera Division » Chelsea nabídne za Villu 70 milionů

Primera Division - Chelsea nabídne za Villu 70 milionů

0

Líbilo se

25.04. - Chelsea na přestupovém trhu nikdy nespí, včera přinesl bulvární anglický plátek The Sun informaci o tom, že klub ze Stamford Bridge nabídne již brzy za útočníka Valencie Davida Villu kulatých sedmdesát milionů eur.

Smlouva hlavní hvězdy valencijského klubu však jasně hlásí, že tato částka není ani poloviční částce za kterou musí být Villa v každém případě volný. Vedení klubu ji stanovilo na astronomických 150 milionů. Nedávno se Chelsea a Valencia utkali ve vyřazovací fázi Ligy mistrů, šťastnější a asi i lepší byla Chelsea.

Tehdy trenér Blues Jose Mourinho uvedl, že angažovat Davida Villu by bylo bláznovství. Ovšem z kanceláří Stamford Bridge, kde má hlavní slovo Frank Arnesen, se lyne unisono, že Villa je hlavním cílem na letní přestupové burze a největší lákadlo. Vůbec by to nebyl první pokus Chelsea získat tohoto hráče, již v lednu nabídla španělskému klubu plných 36 milionů eur.

Podle anglického listu je Chelsea rozhodnuta Villu angažovat. Kdyby nakonec Valencia akceptovala nabídku londýnského klubu, jednalo by se o nejvyšší přestupovou částku v historii Chelsea. Ta nejvíc utrácela při přestupu Ukrajince Ĺ evčenka, vyplatila za něho 43,5 milionů eur.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články