Zpět na » Primera Division » Saviola asi Nou Camp opustí

Primera Division - Saviola asi Nou Camp opustí

0

Líbilo se

21.04. - Javier Saviola, argentinský útočník FC Barcelona již připouští, že možná katalánský klub na konci sezony opustí. Neobdržel totiž ještě nabídku na prodloužení smlouvy, která skončí 30.června letošního roku.

Saviola řekl, že dostal vážné nabídky, ale nechtěl prozradit o jaké kluby se jedná, ani jestli jsou ze Ĺ panělska či ciziny. Rovněž se nechtěl vyslovit k nedávné nabídce Espanyolu, který ho chtěl angažovat již v předešlých letech.

"Všechny nabídky byl přijatelné a vyhovovaly mi. Když vám klub věří, je to hodně důležité, ale vzhledem k tomu, že jsem vázán k jinému klubu, nebudu mluvit o jménech ani zemích, do té doby, než z Barcy odejdu," prohlásil na tiskové konferenci, která se konala na Nou Campu. "Myslím pouze na sebe, co se může stát," potvrdil později.

Dále prohlásil, že už je unavený z čekání na nabídku od Barcy a že začal bojovat na svou vlastní pěst, i když trval na tom, že ještě žádnou dohodu s jiným klubem nepodepsal. "Až s nějakým klubem podepíšu, vy budete ti první, co se to dozvědí," ujistil.

Volba prodloužit v Barceloně již pro Saviolu není prioritní. "Všichni si mohou udělat obrázek, jak se věci vyvíjejí, takže moje priorita je hledat to nejlepší pro moji budoucnost," řekl. "Všechno pokračuje jako dřív a to nejdůležitější je vyjasnit mou budoucnost a začít hledat co bude pro mne nejlepší." Saviola připouští, že má otevřeny dveře každé nabídce a neskrýval svoji rozhořčenost z jednání vedení barcelonského klubu, které mu není schopno oznámit, jestli mu nabídne prodloužení smlouvy, navíc když trenér Rijkaard několikrát zopakoval, že je s hráčem spokojen a že se domnívá, že si zaslouží zůstat v mužstvu.

"Myslím si to, co všichni. Na jedné straně mi dává trenér ochranu a na druhou mi zase nikdo není schopen nic říct a díky tomu vidím svou budoucnost." Argentinec dále zpochybnil chování sportovního ředitele Txiki Begiristaina. "Když spolu nemluvíme, je to těžké."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články