Zpět na » Primera Division » Kanouté už trénoval

Primera Division - Kanouté už trénoval

0

Líbilo se

17.04. - Poté, co v Londýně vyřešil Kanouté své zranění, už vypadá skoro uzdraven. Trenér Sevilly Juande Ramos s ním už také počítá pro čtvrteční utkání Copa del Rey, kde andálůzský tým svede semifinálový souboj s Deportivem la Coruňa.

Ăštočník a nejlepší střelec Sevilly, Frederick Kanouté, už po svém zranění trénoval a vše nasvědčuje tomu, že už bude ve čtvrtek schopen pomoci svému týmu proti Deportivu v semifinálovém utkání Copa del Rey.

Jak si můžeme pamatovat, Kanouté nemohl hrát v utkání Primera división proti Valencii, poté co se v Londýně minulý týden léčil. Naproti tomu, další hráč, který nemohl kvůli zranění na stadionu Mestalla hrát, byl brankář Palop, který ale ještě trénovat nemůže, a proto si v Copa del Rey asi nezahraje.

Dalšími hráči, kteří mají nějaké problémy jsou obránci David Castedo a Javi Navarro, kteří museli trénink předčasně opustit, protože je zasáhly nějaké bolesti. Nicméně to ještě neznamená, že by proti Deportivu nemohli nastoupit, protože se podle lékařů jedná jen o drobná zranění. Jisté je to, že Javi Navarro si kvůli trestu nezahraje v nedělním utkání proti Athleticu, ale to mu prakticky může přinést jisté místo v sestavě na Riazoru. Jistým hráčem, který v tomto zápase nenastoupí, je Andreas Hinkel, protože v utkání s Valencií obdržel červenou kartu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články