Zpět na » Primera Division » Villa je ve Valencii spokojený

Primera Division - Villa je ve Valencii spokojený

0

Líbilo se

27.04. - David Villa, největší hvězda valencijského útoku a jedna ze stálic Primera Division nechtěl rozebírat množící se spekulace o jeho možném přestupu do klubů takového kalibru, jakými jsou Chelsea, nebo Barcelona.

Důrazně to vyjádřil i ve včerejším rozhovoru. "Už jsem to řekl asi sedmdesátkrát, jsem tady ve Valencii spokojený. Kdybych nebyl, nepodepisoval bych smlouvu na dalších sedm let. O všem se bude mluvit až v létě, až se odehraje zbývajících sedm zápasů. Klub mi vždycky věřil a mluvili jsme spolu otevřeně," vysvětlil.

Kanonýr původem z Asturie se nechal slyšet, že se chce soustředit pouze na fotbal a na zápasy, které ještě zbývají do konce sezony a uvedl, že tyto informace má na starosti jeho agent. "Mám před sebou sedm důležitých utkání a na tohle vůbec nemyslím. Je to záležitost mého agenta, moje práce je nastoupit na hřiště s čistou hlavou a celé roky jsem se o to snažil a dařilo se mi to. Právě teď jsem hráčem Valencie a mám tu ještě sedm let smlouvu, žádná z nabídek mě proto nevzrušuje."

Villa řekl, že není prezidentem klubu, aby mohl posoudit, jestli by akceptoval částku sedmdesát milionů eur, kterou za něj údajně Chelsea brzy nabídne. Neopomněl se rovněž zmínit o situaci Valencie v ligové soutěži, vyslovil se, že cílem mužstva je vyhrát následujících sedm utkání, aby byl tým v tabulce co nejvýše.

"Jediným cílem klubu by měla být snaha vyhrát sedm utkání, bohužel s těmito výsledky přinejhorším zajistíme pouze čtvrtou pozici, i když jsme měli šanci být mnohem výše. Myslím, že na to máme schopnosti. V první části soutěže byla situace složitější a podařilo se nám vyhrát šest utkání v řadě," zavzpomínal. Villa si myslí, že mužstvo je po psychycké stránce v pohodě a může tento cíl splnit. přesto si je vědom toho, že je v sobotu na Mestalle čeká velmi těžký soupeř, Recreativo Huelva.

"Morálka týmu určitě nechybí, proto jsem přesvědčený, že můžeme těch sedm zápasů vyhrát. Díky kvalitě našeho kádru můžeme Recreativo porazit, ale jako mužstvo je hodně respektuji, protže mají skvělý tým," potvrdil. V utkání s andaluzským mužstvem se potká s trenérem Marcelinem, který ho trénoval ve Sportingu Gijón.

"Je to výborný člověk, byli jsme spolu šest měsíců v e Sportingu a je jedním z těch, co mi pomohli být tady. Tehdy mi bylo 18 let. Bylo jasné, že díky své práci se musí dostat až sem. Podařilo se mu to rychle, poze svými vlastními zásluhami."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články