Zpět na » Primera Division » Emerson vidí zlepšení ve hře Realu

Primera Division - Emerson vidí zlepšení ve hře Realu

0

Líbilo se

25.04. - Brazilský středopolař si myslí, že Real Madrid konečně na konci této sezóny získal respekt všech mužstev a začal také hrát jako tým. V týmu bylo podle Emersona hodně starostí, a proto se také hráči nemohli soustředit jen na samotnou hru, ale teď se to obrátilo.

Emerson zpozoroval evoluci Realu Madrid k lepšímu a řekl, že už konečně jsou jako tým. “Teprve teď můžeme pomýšlet na nejvyšší příčky v lize, ale nesmíme zaváhat v žádném následujícím utkání, počínaje nedělním zápasem s Athleticem. Trochu jsme změnili náš způsob myšlení. Jsme teď více týmem, který spolupracuje a každým dnem je to stále lepší. Uvnitř mužstva také vládne dobrá atmosféra a máme chuť se o titul poprat”.

Brazilec nechtěl srovnávat aktuální výkony Realu Madrid a Barcelony. Mylím si, že mluvím za všechny hráče Realu, když řeknu, že se cítíme velmi dobře a nemáme žádný problém. Nevím jak pracuje Barcelona, ale určitě si všichni všimli, že v posledních zápasech měla potíže. Samozřejmě žádného z našich soupeřů nepodceňujeme a do každého zápasu dáme vše”.

Emerson také nehledí na rozpis zápasů, který jasně hraje ve prospěch Barcelony. Utkání, které máme před sebou jsou těžké, ale jestli chceme vyhrát ligu, musíme zvládnout i ty těžké zápasy”.

Před měsícem jsem říkal, že to není ten Emerson, který byl v Juventusu nebo v národním mužstvu, protože se mi vůbec nedařilo. Ale teď se všechno zlepšuje a doufám, že se dostanu do té nejlepší formy co nejdříve. Nezlepšují se jen moje výkony, ale zlepšují se výkony celého mužstva, což mě těší ještě více. Musím trénovat, o ničem jiném to není”.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články