Zpět na » Primera Division » Claude by byla skvělá koupě

Primera Division - Claude by byla skvělá koupě

0

Líbilo se

18.05. - Záložník Villarrealu Robert Pires nezůstal stranou a směle se vyjádřil k tomu,o čem se v polsedních dnech hodně mluví. A sice o příchodu Clauda Makeleleho, jeho přítele hlavně z francouzské reprezentace, do Villarrealu. "Když mi zavolá Claude, řeknu mu, že musí přijít."

Robert Pires byl téměř celou sezonu zraněn, do hry se vrátil teprve nedávno, ale ve Žluté ponorce naprosto září. A teď, když se dozvěděl, že vedení týmu má zájem angažovat jeho bývalého kolegu z francouzské reprezentace, ožil a zjevně podporuje tuto transakci. Podle něj z ní může Villarreal pouze získat.

"Jestli může Villarreal získat Makeleleho, byla by to velká šance pro příští sezonu. Kdyby se mě ptali, určitě jim řeknu, aby ho koupili," vysvětloval Pires.

Osobní přítel Makeleleho, se kterým se nesčetněkrát setkal na srazu francouzské reprezentace, uvedl, že bývalý hráč Realu Madrid by" byla skvělá koupě pro Villarreal. Kdyby přišel, bylo by to báječné, protože je to inteligentní hráč, má hodně zkušeností, přestože se mluví o jeho věku, to co dokázal tady v lize a potom v Chelsea ukazuje, jak je to důležitý hráč. Kdyby mi Claude zavolal a zeptal se na něco ohledně Villarrealu, tak mu řeknu: jestli můžeš přijet, tak to udělej, protože tady máš všechno a nejseš tady pod tlakem, to je pro hráče důležité."

V případě úspěšného uzavření transakce by se Makelele stal jednou z hlavních součástí týmu pro příští sezonu, na kterou chystá Villarreal velký projekt. "Moc se mi zamlouvá, co tady dělají. Tak jako já i mí spoluhráči máme velkou důvěru v prezidenta, prtože víme, že pro příští sezonu připravuje velmi silné mužstvo.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články