Zpět na » Primera Division » Cerezo: Chceme Barcu porazit

Primera Division - Cerezo: Chceme Barcu porazit

0

Líbilo se

14.05. - Enrique Cerezo, prezident Atlética Madrid hrdě hlásá, že jeho podřízení udělají o víkendu co bude v jejich silách, aby porazili Barcelonu. Rovněž probral několik jmen v souvislosti se spekulacemi o přestupech na příští sezonu.

Enrique Cerezo, prezident Atlética Madrid, včera ve španělské televizi prohlásil, že pro příští sezonu koupí dva, nebo tři hráče světové úrovně. Rovněž probral možnost, že by do týmu přišel záložník Realu Madrid Guti. "Atlético vždycky kupuje dobré hráče i když jsou z Realu Madrid. A Guti je velmi dobrý," řekl.

Kromě toho uvedl, že fotbalista Deportiva La Coruňa, Javier Arizmendi, bude příští sezonu hrát v Atléticu Madrid, i když o jeho služby je zájem i ve Valencii. "První krok bude ten, že k nám přijde a potom uvidíme, co s ním uděláme," nastínil možné hráčovo hostování v jiném klubu.

Zastavil se i u nedávné údajné nabídky 50 milionů liber z Manchesteru United za služby Fernanda Torrese. "Všichni se zabývají spekulacemi a čísly, ale na Atlético se ještě nikdo neobrátil. Pořád je to ta stejná písnička. Každý rok, na začátku sezony, v půlce i na jejím konci. Torres je hráčem Atlética a věřím, že ještě hodně let v týmu zůstane. A nemá to nic společného s tím, jestli se dostaneme do evropských pohárů, nebo ne. Je hráčem Atlética Madrid a je mu tady fajn. Lidé ho milují a i pro nás je potřebný. Nejednáme o jeho prodeji ani nemyslím, že odejde," poznamenal.

Ohledně budoucnosti trenéra Javiera Aguirreho okolo nějž se v posledních dnech objevily spekulace, že jestli se nezlepší výsledky v týmu skončí a nebude mu prodloužena smlouva, Cerezo řekl: "Jsem z něj okouzlen, je to skvělý trenér" A že až bude potřeba mluvit o tomto tématu, sednou si ke stolu a "vyřeší se to".

Rovněž prezident Colchoneros potvrdil, že v důležitém utkání proti Barceloně tým nastoupí s touhou vyhrát. V případě porážky Barcelony by se mohla rozhodnout liga, neboť Real by se zřejmě od Katalánců odpoutal v tabulce. "Budeme chtít vyhrát, stejně jako všechna utkání a pak se uvidí, jetli se to podaří. Ale ať nikdo nepochybuje o tom, že půjdeme za výhrou. A ať nikdo nepochybuje o tom, že Atlético tam nechá kůži, aby vyhrálo," uzavřel Cerezo.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články