Zpět na » Primera Division » Real si zahraje v Izraeli

Primera Division - Real si zahraje v Izraeli

0

Líbilo se

11.05. - Ještě není potvrzeno datum a místo utkání, jisté ale je to, že Real Madrid 19.června pojede do Izraele, aby zde sehrál přátelské utkání s týmem vytvořený společně palestinskými a izraelskými fotbalisty.

Real Madrid přijal pozvání z Centra Simona Perese za mír sehrát v Izraeli přátelské utkání. Tato zpráva a zvláště příjezd hvězdného záložníka Davida Beckhama vzbudila v Izraeli ohromný zájem. Beckham sehraje toto utkání těsně před tím, než se s klubem rozloučí a přesune se do svého příštího působiště v Los Angeles.

Zatím ještě není potvrzen konkrétní termín utkání, ani kde se naplánované střetnutí bude konat. Během návštěvy Izraele, která je plánovaná na 19.června se hráči Realu setkají s izraelskými a palestinskými dětmi ze spřátelených škol, které jsou projektem Centra Simona Perese za mír.

Samotný Simon Peres vysvětlil ve svých prohlášeních pro deník Yediot Aharont, že "není pochyb o tom, že s fotbalem se může učit mír" a že "příjezd takových hvězd do země přispěje rozbít hradbu nenávisti, která je mezi izraelskými a palestinskými dětmi."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články