Zpět na » Primera Division » Real dál zůstává v čele

Primera Division - Real dál zůstává v čele

0

Líbilo se

27.05. - Situace na samotné špičce zůstává beze změn. Real si poradil s Deportivem a o dvě hodiny později zvládla svůj duel i Barcelona, díky gólu Ronaldinha, který byl před poločasem vyloučen a Barca dohrávala o deseti.

Fabio Capello na pozápasové tiskové konferenci vyzdvihl především výkon Davida Beckhama, jenž po sezoně v klubu končí. "Beckham hraje jako nikdy. Je ve výjímečné fyzické kondici, jeho centry jsou precizní," tak pochválil hráče, jenž byl klíčovou částí soukolí, které porazilo Deportivo 3:1.

Gólová potence Realu se v posledních týdnech výrazně zvedla, Capello vidí důvody následovně. "Hrajeme lépe, máme mnohem více šancí, rovněž po fyzické stránce na tom jsme lépe. V mužstvu je takový duch, že si všichni pomáhají. Když více hráčů jde do útoku, vytváří větší problémy soupeři."

Capello se nechtěl vyjadřovat k prvnímu gólu, jenž padl po předchozí jasné ruce Van Nistelrooye. "Nemůžu komentovat akci, kterou nevidím." Postěžoval si ještě nad ligovou přestávkou před rozhodujícím zápasem v Zaragoze. "Před osmi koly jsem řekl, že všechny zápasy pro nás budou jako finále, ten v Zaragoze rovněž. Reprezentační přestávka pro nás není dobrá. Budeme hrát důležitý zápas s hráči, kteří se vrátí ve čtvrtek."

Trenér Azulgranas po výhře nad Getafe okomentoval situaci okolo Ronaldinhova vyloučení. "Je to škoda, my se vždycky snažíme hrát a přináší to vyloučení. Je to trošku překvapující, náš styl není založený na zlobě, někdy se však zdá, že je lepší hrát jako Getafe, kdy po minimálním kontaktu se skácí k zemi a křičí a chtějí aby soupeř dostal kartu. Ronaldinho a Messi naopak pořád hrají s balónem, přes neustávající zákroky na ně, protože milují fotbal."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články