Zpět na » Primera Division » Ribery chce hrát pouze v Realu

Primera Division - Ribery chce hrát pouze v Realu

0

Líbilo se

02.06. - Frank Ribery z Olympique Marseille trvá na tom, že chce přestoupit pouze do Realu Madrid. Vedení klubu tak trochu stěžuje situaci, protože přinutil prezidenta Olympique, Pap Dioufa, navázat jednání s Realem a snažit se najít dohodu.

Prezident Olympique Marseille v pátek uvedl, že "jediná nabídka na koupi Riberyho přišla z Bayernu Mnichov." Prohlásil, že německý klub je ochoten za hvězdu loňského mistrovství světa zaplatit dvacet milionů eur, ale Pap Diouf žádá o dalších pět milionů více.

Tohle ale Riberyho příliš netrápí, neboť jasně vzkázal, že chce hrát pouze v Realu Madrid, jelikož mu to doporučil jeho přítel Zinedine Zidane.

Ale Diouf nechce jít s cenou pod 25 milionů a zároveň požádal hráče, aby zůstal vtýmu ještě jednu sezonu, neboť se klub kvalifikoval do Ligy mistrů. Jean Pier Bernés, jeden ze dvou agentů Riberyho v pátek potvrdil, že hráč má vážnou nabídku z Bayernu Mnichov, ale jeho přání je jiné.

"Ribery nechce hrát v Bayernu. Líbí se mu Ĺ panělsko, ale žádná nabídka ze španělského klubu nepřišla. Pravda je, že se na něj jezdili dívat zástupci Realu Madrid, ale nikdy nám žádnou nabídku nepředložili."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články