Zpět na » Primera Division » Villarreal uplatní opci na Cazorlu

Primera Division - Villarreal uplatní opci na Cazorlu

0

Líbilo se

03.06. - Santi Cazorla, jenž v letošní sezoně zazářil na pravé straně zálohy Recreativa Huelva se s největší pravděpodobností vrátí po skončení sezony do klubu, odkud do Andaluzie přišel. Do Villarrealu.

Klub před touto sezonou poslal Cazorlu do Recreativa za zhruba 600 tisíc euro a jak je ve Ĺ panělsku poměrně obvyklé, zanesl do smlouvy klauzuli, že si ho může po skončení sezony za dvojnásobek koupit zpět. A tato varianta se zřejmě brzy stane realitou, alespoň se tak vyjádřil generální ředitel klubu.

Stal by se tak po Fabiánovi Ayalovi druhým potvrzeným transferem pro příští sezonu. Roig uvedl, že byly uskutečněny první kontakty a brzy by se rád sešel se samotným hráčem. "Předložili jsme mu naše záměry a doufáme, že Santi bude ochoten se vrátit zpátky do Villarrealu," poznamenal.

"Vůbec neuvažujeme o tom, že bychom ho kupovali zpátky jenom proto, abychom ho následně dál prodali," odmítl Roig verzi, o které se ve Ĺ panělsku hodně spekulovalo. "Když jsme se rozhodli ho získat, tak z toho důvodu, že si myslíme, že bude platným hráčem v našem projektu na příští sezonu. O ničem jiném to není," řekl.

Fernando Roig dále oznámil angažování mladého portugalského útočníka, Antonia Manuela Nunese Ferreiry, jenž má přezdívku Tomané a je mu dvacet let. Přichází ze Sportingu Lisabon, letos hostoval v druholigovém Barreirense.

"Tomané je přestup do budoucna, stejně jako ti, jenž se koupili naposledy. Stráví s námi předsezónní přípravu a pak se rozhodne o jejich osudu," uvedl. Tomané se tak připojil k nedávnou získaným mladíkům, Uruguayci Martínu Cáceresovi, Chilanu Matíasovi Vidangossymu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články