Zpět na » Primera Division » Valdés už si vybral - Manchester City. Alespoň to tvrdí francouzský deník L´Equipe

Valdés už si vybral - Manchester City. Alespoň to tvrdí francouzský deník L´Equipe

Valdés už si vybral - Manchester City. Alespoň to tvrdí francouzský deník L´Equipe © marca.com - Víctor Valdés

1

Líbilo se

20.03. - Gólman Víctor Valdés po sezóně skončí v Barceloně a jeho budoucnost je střídavě spojována s předními evropskými kluby, jejichž post brankářské jedničky není úplně dokonale pokryt. Tím posledním mužstvem, kde by měl dlouholetý brankář azulgranas působit, je podle exkluzivních informací francouzského deníku L´Equipe Manchester City.

Francouzský sportovní deník má jasno. Víctor Valdés bude od nadcházející sezóny bojovat v anglické Premier League v dresu Manchesteru City. Podle něj Valdés a City vyřešili poslední nejasnosti v připravovaném kontraktu a současná jednička Barcelony souhlasně kývla na letní přesun do kádru, který vede Manuel Pellegrini a jenž minulý týden vypadl v osmifinále Ligy mistrů zrovna s katalánským klubem. A nemalou měrou se na tom podílel právě Valdés.

Podle L´Equipe dal Víctor Valdés svoje čestné slovo klubu z francouzské Ligue 1, Monaku. Jenže tato ústní dohoda byla časově omezená a právě to využil Valdés jako kličku, aby se z ní mohl vyvléknout. Valdés již dříve uvedl, že svoje nové působiště oficiálně neprozradí dříve, než po posledním oficiálním utkání svého klubu.

Valdése anglická liga pochopitelně přitahuje mnohem víc, než ta francouzská. Navíc skutečnost, že by se v Manchesteru potkal se starými známými Txiki Begiristainem a Ferranem Sorianem ho nakonec přesvědčila. Kromě těchto dvou bývalých bafuňářů Barçy se v kabině shledá i s reprezentačními kolegy Davidem Silvou. Álvarem Negredem, nebo Jesúsem Navasem, s nimiž udržuje skvělé vztahy.

Kam dál?

Jan Preisler / as.com

Související odkazy
Nejnovější články