Zpět na » Primera Division » Barcu bude remíza hodně mrzet

Primera Division - Barcu bude remíza hodně mrzet

0

Líbilo se

10.06. - Frank Rijkaard, trenér Barcelony přiznal, že remíza s Espanyolem, kdy soupeř vyrovnal v poslední minutě, i přes remízu Realu v Zaragoze, je "velká rána" pro Barcelonu a "je to jako by to byla porážka."

"Je nutně strávit a přijmout tuhle remízu, která je pro nás jako porážka. Je to jedna promarněná příležitost a je to kruté, ale jsme hrdí a musíme dál pracovat. Teoreticky je to stále ještě možné, i když dnešní večer mohl být totálně odlišný," vysvětlil trenér azulgranas.

Rijkaard dále uvedl, že je to pro tým "velká rána", remizovat, tak jak se to "povedlo" Barce, když otočila zápas a vyrovnávací gól padl v poslední minutě. "Byla to příležitost, kterou jsme neměli nechat uniknout." Přiznal však, že se ještě necítil jako vítěz ligy. "Nikdy jsem si nemyslel, že jsme již mistry, protože ještě zbývá jeden zápas."

K průběhu zápasu podotkl, že jeho tým "měl utkání rozhodnout již dříve a je to lekce do budoucnosti." Ke gólu, který vstřelil Messi rukou, stejně jako jeho božský vzor Maradona rukou, se reakce autora neobjevily, přesto se na internetových stránkách objevily titulky jako "Messi, teď už opravdu jako Maradona" atd.

Rijkaardův kolega na lavičce Realu Madrid, Fabio Capello, uvedl, že liga ještě není rozhodnuta a že utkání v Zaragoze bylo velmi zvláštní a osobité, stejně jako ostatní remízy Barcelony a Sevilly. Připustil, že jeho mužstvo nehrálo v první půli moc dobře, ale potom se zlepšilo.

"V první půli nebyl v naší hře řád, ve druhé jsme zvrátili výsledek a byla tam již vidět snaha, srdce a týmový duch," řekl trenér Realu.

Capello dále poznamenal, že výsledek hodně závisel na brankáři domácích Césarovi Sanchezovi, jenž se svými zákroky stal hrdinou zápasu, zatímco Casillas jich moc neměl. Nakonec se svyslovil, že je s výsledkem "velmi spokojený" a s tím jak se 37.kolo vyvinulo.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články