Zpět na » Primera Division » Kaká nevylučuje přestup do Realu

Primera Division - Kaká nevylučuje přestup do Realu

0

Líbilo se

21.06. - Ligový titul má Real Madrid v kapse a teď se může vší silou opřít do posilování kádru pro příští sezonu. A tím nejdražším klenotem, který by zástupci klubu chtěli vložit do klubové pokladnice je hvězdný záložník AC Milán, Brazilec Kaká.

Kaká je teď v New Yorku, kde tráví zaslouženou dovolenou po sezoně, kterou rossonerri začínali s odpočtem bodů v Serii A, a dokonce nedávno triumfovali v Lize mistrů. Už druhé léto po sobě se Kaká stává nejzbožnějším přáním prezidenta Realu Calderona, aby ho zlákal do svých řad.

A jeho podřízený, Franco Baldini, pravá ruka sportovního ředitele Blancos, Pedji Mijatoviče již několik měsíců udržuje styky s Bosco Leitem, otcem hráče, a snaží se sblížit postoje mezi Realem a samotným hráčem.

Baldini dosáhl hráčova souhlasu pod podmínkou, že AC Milán přistoupí na podmínky přestupu, bez toho, aby vznikla nějaká válka s italským týmem. Jednání dále pokračují (Baldini je klíčová postava celé transakce, neboť je jediný, jemuž brazilcův otec a současně hráčův agent důvěřuje), ani Kaká ani jeho otec však nevydali žádná prohlášení.

Včera deník As měl možnost mluvit s Diegem Kotschem, jenž je s hráčem v blízkém kontaktu, mluví s ním každý den a perfektně zná postoje tohoto hvězdného borce. K jeho přestupu Diogo nekompromisně uvedl: „Kaká nevylučuje svůj přestup do Realu a ani já nevylučuji, že příští rok tam bude hrát. Byl by velmi šťastný jak v Realu, tak i v Miláně.“

Ve stejném duchu pokračoval, když řekl, že jednání mezi kluby budou velmi složitá, ale že Real uskutečnil nabídku, které se říká neodmítnutelná. „Jestli se přestup uskuteční, stane se nejdražším v celé fotbalové historii. Návrh Realu jak pro AC Milán, tak pro Kaká je velmi dobrý. Zájem Realu mu dělá velmi dobře. Možná, že až do 31.srpna nebudeme vědět, jestli Kaká bude hrát v Realu Madrid.“

Brazilec se do své země vrátí 1.července a dvacátého dne stejného měsíce se musí vrátit do Milanella, aby začal přípravu na novou sezonu. Ještě neví, jestli zůstane, nebo si bude balit kufry a poletí do Madridu.

Nejen fanoušci Realu neví nic o přestupu Kaká, ale ani samotní hráči bílého baletu neutrousí ani slovíčko o této záležitosti. Pouze krajan Kaká, Robinho, poslal z Brazílie svému kamarádovi vzkaz, aby ho povzbudil k přestupu do Realu.

„Kaká je úžasný hráč, doufám, že bude vybrán jako nejlepší hráč světa a že také bude moci hrát s námi v Realu. Hrát s takovou hvězdou, jako je Kaká by bylo úžasné. Rozumíme si výborně jak na hřišti, tak i mimo něj a bylo by skvělé mít v týmu dalšího Brazilce.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články