Zpět na » Primera Division » Finále Copa del Rey

Primera Division - Finále Copa del Rey

0

Líbilo se

22.06. - V sobotu ve 22:00 se uskuteční finále španělského poháru. Ăščast v tomto finálovém utkání si vybojovaly dva týmy, které si to po předvedených výkonech určitě zasloužily. Je to Sevilla z Andalusie a Getafe, které sídlí na předměstí Madridu.

Poslední titul, který je v této sezóně ve hře je Copa del Rey. Oba týmy sice v Primera división bojovaly až do konce, ale teď je čeká ještě jeden důležitý zápas. Aby mohlo kterékoliv z těchto mužstev pomýšlet na vítězství, musí do toho dát všechen zbytek sil. Hraje se totiž na jeden zápas. Vítěz na stadionu San Benabeu bere vše, zatímco poražený odejde se sklopenou hlavou.

V tomto finále je určitě favorizovaná Sevilla, která předvedla famózní ročník. V úvodu sezóny vyhrála superpohár, poté znovu ovládla pohár UEFA a v lize, i přes velkou konkurenci skončila na pěkném třetím místě. Ovšem bude se muset vypořádat s několika absencemi. Bude jim scházet například Adriano, který se nestihne zotavit.

Na druhou stranu nemůžeme podceňovat ani Getafe, které má za sebou také vydařenou sezónu. Závěr byl sice slabší, protože prohrálo tři utkání v řadě, ale celkově se hráči z Madridu drželi v horní polovině tabulky. Můžeme také říct, že Getafe bude mít výhodu fanoušků, kteří to na stadion Santiago Bernabeu mají určitě blíže než fanoušci ze Sevilly. V druhé řadě budou mít více sil, protože v počtu zápasů nemůžou Seville konkurovat.

Oba trenéři se shodli na tom, že budeme moci vidět strhující utkání, do kterého dají hráči všechny síly. Rovněž se shodli také na tom, že oba týmy jsou na vyvrcholení skvěle připraveny. Nejen z těchto důvodů se můžeme těšit na strhující bitvu, kterou od 22:00 vysílá stanice Sport1.

Kdo podle vás finále vyhraje? Hlasujete v naší anketě.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články