Zpět na » Primera Division » Iker Casillas poslední půlrok v Realu protrpěl

Iker Casillas poslední půlrok v Realu protrpěl

Iker Casillas poslední půlrok v Realu protrpěl © zimbio.com - Iker Casillas

5

Líbilo se

26.06. - Brankář Realu Madrid, Iker Casillas, v jarní části sezóny po zranění ruky pouze plnil roli náhradníka a poprvé ve své kariéře začal přemýšlet o tom, že z Madridu odejde. S příchodem nového trenéra se ale situace změnila.

Brečel jsem, trpěl jsem, prožíval jsem to hodně špatně, spoustu nocí jsem nespal,“ prozradil novinářům brankář španělské reprezentace Iker Casillas. „Jsem madridista tělem i duší a klub je pro mne nade všemi, mnou, trenéry, prezidenty a sportovními řediteli,“ dodal k nelehké situaci ve které se ocitl v jarní části sezóny pod vedením José Mourinha.

Španělský reprezentant se stal v Madridu náhradníkem poté, co v lednu utrpěl zranění ruky. Real dal šanci Diegu Lopézovi a Casillas už se ve zbytku sezóny mezi tři tyče v soutěžním zápase nevrátil. Casillas, kapitán španělské reprezentace, ujistil fanoušky, že by rád svou profesionální kariéru ukončil v Realu, ale zároveň připustil i možnost odchodu. „Rád bych kariéru ukončil v Realu, ale nebudu klást žádný odpor pokud by se mnou v budoucnosti jakýkoliv trenér přestal počítat,“ pokračoval 22letý brankář. „Opakuji ale, že mou prioritou zůstává Madrid, klub který mi toho dal hodně a díky kterému na sobě mohu nosit také dres reprezentace."

Napjaté vztahy mezi trenérem a brankářskou jedničkou Realu už jsou minulostí, vše se vyřešilo s odchodem José Mourinha z lavičky a příchodem italského trenéra Carla Ancelottiho, který s Casillasem počítá.

Andrea Suttnerová / Sport.es

Anketa

Kdo bude v Realu v příští sezóně brankářskou jedničkou?

Iker Casillas (44)

Iker Casillas 80,0%

Diego Lopez (11)

Diego Lopez 20,0%
Celkový počet hlasů: 55
Loading... Uklávám Váš hlas.
Noviny
Nejnovější články