Zpět na » Primera Division » Abbiati, nová posila Atlética

Primera Division - Abbiati, nová posila Atlética

0

Líbilo se

27.06. - Atlético Madrid dnes představilo novou posilu pro nadcházející sezonu. Je jím italský brankář Christian Abbiati, jenž by měl dělat konkurenci stávající jedničce týmu, Argentinci Leo Francovi.

"Nejprve jsem mluvil S Vierim a Albertinim, oba mluvili velmi dobře o Atléticu, pomohli mi při rozhodování a přesvědčili mne," vysvětlil Abbiati během tiskové konference. Brankář přichází z Juventusu Turín, kde v minulé sezoně odehrál 36 utkání jako člen základní sestavy.

Abbiati je ale majetkem AC Milán, v Turíně pouze hostoval. Abbiati byl "velmi spokojený" s přestupem do týmu rojiblancos díky "důvěře", kterou do něj Atlético vložilo. "Chci ukázat svoje přednosti a kvality na hřišti," uvedl brankář, který 8.července oslaví třicáté narozeniny.

"Přicházím sem odevzdat maximum na hřišti a odehrát co možná nejvíce minut, ale je to trenér, který rozhoduje. Přišel jsem přispět svými zkušenostmi." Abbiati se popere s Argentincem Leo Francem o post klubové jedničky pro nadcházející sezonu.

"Viděl jsem několik utkání mužstva během této sezony a Leo vypadá jako velmi dobrý brankář, který předvádí skvělé zákroky." Tito dva borci budou na soupisce pro příští sezonu, takže klub musí hledat hostování pro Pichu Cuellara, jenž za Lea Franca zaskakoval v této sezoně, když argentinský brankář nemohl kvůli zranění nastoupit.

Na prezentaci se objevil i prezident Atlética, Enrique Cerezo. "Je to dobře známý brankář, nejen v Itálii, ale po celé Evropě. Sehrál více než sto utkání s Milánem a k nám přichází na roční hostování. To neznamená, že s námi nezůstane, ale vyjednávání jsou taková a nemůžou se měnit," řekl.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články