Zpět na » Primera Division » Real Madrid má ještě 70 miliónů

Primera Division - Real Madrid má ještě 70 miliónů

0

Líbilo se

19.07. - Real Madrid má 70 miliónů eur a hledá nějakou hvězdu, se kterou by mohl umírnit smutek. Poté, co se jim nepodařilo získat z AC Milán Kaká, zbývá Realu ještě dost peněz, které na tento nákup měl vyčleněné.

Real Madrid dosud získal tři nové hráče: Christoph Metzelder, Pepe a Javier Saviola. Ovešm ani jeden z těchto hráčů nevyvolal velké nadšení mezi fanoušky. Většina totiž očekávala, že přijde někdo velmi známý. Nejvíce se fanoušci obraceli na město v severní Itálii, odkud chtěli získat Kaká.


Klub tak ušetřil hodně peněz, protože Metzelder stejně jako Saviola přišli zadarmo. Větší debatu rozpoutal nákup Pepeho, který do Realu přišel za 30 miliónů eur.


Real Madrid tak utratil pouze 30 ze 100 miliónů eur, které byly přiděleny na přestupy hráčů. Všechny kluby vědí, že Real má hodně peněz a také se toho snaží využít. Blízko přestupu je Robben, za kterého londýnský klub požaduje více peněz, než je Madrid ochoten nabídnout. Ovšem tento přestup by také mohl být posledním, za který bude muset Real zaplatit, a tak vyjednávání nebude asi dlouho protahovat.


Skoro jistou posilou je už také polský brankář Jerzy Dudek, který ale přijde také zadarmo. Do Realu by chtěl zamířit také Fabregas.

/ elmundo.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články