Zpět na » Primera Division » Robinho chce Riquelmeho v Madridu

Primera Division - Robinho chce Riquelmeho v Madridu

0

Líbilo se

15.07. - Robinha před finále Copa América vyzpovídal deník Olé. Brazilec hovořil o utkání s Argentinou, ale především také o Realu Madrid. Jeho velkým přáním je mít Riquelmeho vedle sebe, a proto by chtěl, aby přestoupil do Realu Madrid.

Robinho přiznal, že Riquelme je skvělý hráč, ale jeho příchod do Realu Madrid mu nepřipadá moc reálný. “Kdyby přišel, myslím, že bych střílel více gólů a byla by to pro mne také příležitost ještě více vyniknout. S Riquelmem bych si velmi dobře rozuměl”, vysvětlil Robinho.

Brazilec také ohodnotil některé rivaly, kteří ho čekají ve finále Copa América. O Messim řekl, že by chtěl mít stejnou kontrolu nad balónem jako on, protože si ho nikdy nenechá utéct od nohy. Kromě toho si také myslí, že by Fernando Gago měl hrát více, jak v Realu Madrid, tak i v Argentině, protože je to excelentní fotbalista.

Robinho také řekl, že finále bude velmi těžké. “Z Argentiny máme respekt, ale porazit ji můžeme. V tuto chvíli mají asi lepší mužstvo, ale to se ještě uvidí. Samozřejmě chceme získat titul, ale jak už jsem řekl, nebude to lehké”, uzavřel rozhovor Robinho.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články