Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Novým koučem Sevilly se stal Michel, tým má dovést k evropským pohárům

Novým koučem Sevilly se stal Michel, tým má dovést k evropským pohárům

Novým koučem Sevilly se stal Michel, tým má dovést k evropským pohárům  © skysports.com - Trenér Jose Miguel Gonzalez

1

Líbilo se

07.02. - Vedení Sevilly našlo za Marcelina Garciu Torala náhradu velmi rychle. Minimálně do konce sezony bude koučem Michel, jehož úkolem bude pozvednout tým po herní i výsledkové stránce a skončit s ním na příčkách zaručujících evropské poháry.

Osmačtyřicetiletý kouč, jehož celé jméno je Jose Miguel Gonzalez, si angažmá v Seville může prodloužit. Pokud s týmem postoupí do Ligy mistrů, bude mu automaticky nabídnuta nová smlouva.

Bude to úkol těžký, ale nikoliv nemožný. Hráči Sevilly jsou na tom momentálně špatně psychicky a patři jim až jedenácté místo. Nicméně na čtvrtou příčku zajišťující předkolo Ligu mistrů ztrácí šest bodů, což není nedostižný náskok.

Michel si jméno udělal především jako velmi dobrý fotbalista. Čtrnáct let strávil ve slavném Realu Madrid, kde ve 404 utkáních vstřelil 97 branek. Svou trenérskou dráhu započal v béčku Realu v roce 2006. O tři roky později zamířil do Getafe.

Sevilla se tak pro něj stane zatím největší trenérskou štací. V pozici kouče nahrazuje Marcelina, jenž v klubu působil od roku 2011. Vaz mu zlomily neúspěšné výsledky, z posledních sedmi utkání uhrál adept na evropské poháry pouze dva body.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články