Zpět na » Primera Division » Zůstane Deco?

Primera Division - Zůstane Deco?

0

Líbilo se

31.07. - Barcelona bude mít po příchodu nových hráčů potíže s tím, koho zařadí do základní sestavy. Jedním z fotbalistů, který nemá místo v základní jedenáctce jisté je Deco, o něhož mají zájem i jiné velké kluby.

Portugalský hráč dal jasně najevo, že jeho prioritou je Barcelona. Za prvé proto, že je to místo, kde má ještě stále platnou smlouvu a na druhém místě také proto, že je to jeho vysněný klub a líbí se mu tam.

Přesto všechno ale Deco nezavírá dveře jiným možnostem. “Jsou i další velké kluby, která o mě mají zájem a když se mnou Rijkaard nebude počítat, jsem připraven odejít právě do nějakého z nich“, objasnil situaci Portugalec.

Kromě Barcelony je ještě jeden klub, ke kterému se cítí být přivázaný. Londýnská Chelsea je pro něho atraktivní místo a rád by se objevil v záložní řadě pod vedením Mourinha. “José Mourinho měl na moji kariéru velký vliv a také toho pro mne hodně udělal. Pracoval jsem s ním předtím a nevadilo by mi, kdybych si t zopakoval”, řekl Deco.

Také prohlásil, že anglická i španělská liga jsou na vysoké úrovni, přičemž Premier League je pode něj o trošku lepší. “Není pochyb, že můžeme srovnat kluby z Anglie jakými jsou například Manchester United nebo Chelsea, s Barcelonou. Všechno jsou to obrovské fotbalové kluby a hrát za jeden z nich, je vždy určitě velká příležitost”, vysvětlil Portugalec

http://barca.sportenter.co.il/barcamadrid/Gallery/deco.jpg http://actualidadfutbol.com/wp-content/uploads/2007/04/deco_efe.jpg

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články