Zpět na » Primera Division » Reyes jde do Atlética

Primera Division - Reyes jde do Atlética

0

Líbilo se

29.07. - Real Madrid a Arsenal se na přestupu José Antonia Reyese téměř na jisto dohodli, ale v tom do této operace vtrhlo i Atlético Madrid. Za španělského záložníka nabídlo 12 miliónů eur a dnes by se měl tento obchod uzavřít.

Přestože se o služby Reyese zajímal Real Madrid, který byl s Arsenalem už prakticky na tomto přestupu dohodnut, získá ho jiný madridský klub. Atlético za něj zaplatí 12 miliónů eur a trenér, Javier Aguirre, už s ním počítá do své jedenáctky. Reyesovi se tak splní přání a bude i nadále hrát ve Ĺ panělsku.


Atlético trvá na tom, aby celý přestup byl uzavřen již dnes a hráč by mohl být ve španělském klubu představen v úterý. Příchod José Antonia Reyese by měl být poslední posilou Atlética.


Tento madridský klub na blížící se sezónu posílil opravdu hodně a je velmi pravděpodobné, že se bude ucházet o nejvyšší příčky. Atlético utratilo za posily nejvíce peněz z celé Primera división. 79 miliónů, které na přestupy použilo, překonají 30 miliónů Realu Madrid i 65 miliónů Barcelony.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články