Zpět na » Primera Division » Žigič by měl mít jasno tento týden

Primera Division - Žigič by měl mít jasno tento týden

0

Líbilo se

30.07. - Osud hvězdného obra Racingu Santnder, Nikoly Žigiče, je zatím nejasný. Tento týden by se ale mělo vše radikálně otočit a Žigič by měl klub opustit.

Mnozí si jistě ještě dobře pamatují slova prezidenta Racingu Perníí, jenž v lednu ujišťoval, že Žigič, o nějž se tehdy zajímala Valencia neodejde za nižší částku, než je jeho výkupní klauzule - 30 milionů eur. Situace se však za poslední půl rok rapidně změnila.

Racing totiž Žigiče vlastně prodat musí, aby mohl nakoupit hráče pro nadcházející sezonu. Do klubu totiž zatím přišli pouze Jorge Lopez a Duscher, oba dva zadarmo a Santander zatím v přípravě nastupuje s hráči, kteří na nejvyšší soutěž moc šancí nemají. O srbského giganta se již dříve zajímal Manchester City, jeho zájem je zřejmě největší, do hry se však zapojili ještě Werder brémy a naposledy ještě Fenerbahce Istanbul.

Ti již na začátku prázdnin přivábili z Realu Madrid Roberta Carlose. Zájem měli ještě ve Villarrelu, jejich nabídka však byla nejnižší, nabízeli k tomu však ještě brankáře Valleja a záložníka Cazorlu. Nyní nejvyšší částku nabízí Manchester, osmnáct milionů, Racing však požaduje kulatých dvacet. Brémy i Fenerbahce také nabízejí slušnou sumu, Žigič však preferuje anglickou ligu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články