Zpět na » Primera Division » Vyřešeno. Rossi zůstává ve Villarrealu

Vyřešeno. Rossi zůstává ve Villarrealu

Vyřešeno. Rossi zůstává ve Villarrealu © skysports.com - Útočník Giuseppe Rossi z Villarrealu

2

Líbilo se

29.07. - Ačkoliv už to vypadalo, že útočník Giuseppe Rossi opustí španělský Villarreal, nestalo se tak. Italský fotbalsita bude i nadále působit v týmu "Žluté ponorky", která si prodejem Santiaga Cazorly finančně ulehčila.

Zprávu o setrvání Rossiho ve Villarrealu potvrdil také agent hráče.

Přitom v posledním půl roce bylo neustále na pořadu dne, kam italský útočník zamíří. Hodně se mluvilo o zájmu anglického Tottenhamu, nejblíže však měl bývalý hráč Manchesteru United k italskému Juventusu.

Jenže Villarrealu se podařilo za slušnou částku prodat Santiaga Cazorlu do Málagy, čímž si finančně pomohl a znamená to tedy, že nemusí nikoho dalšího prodávat. Rossi navíc patří ke klíčovým hráčům ofenzivy Villarrealu.

"Giuseppe Rossi byl oficiálně stažen z trhu, pomohl k tomu prodej Cazorly," informoval hráčův agent Federico Pastorello. "Ekonomická situace klubu se tím vyřešila a další přestup se uskutečnit nemusí."

Pastorello dále uvedl, že Rossimu vůbec nesvědčily spekulace o jeho přestupu a dlouho byl v napětí. Navíc už byl připraven, že přestoupí do Juventusu. "Chtěl jít do Juventusu, ale rozhodnutí vedení akceptuje. Teď se konečně může soustředit na hru a střílení branek," uzavřel Rossiho agent.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články