Zpět na » Primera Division » Bojan přijde o přípravu s Barcou

Primera Division - Bojan přijde o přípravu s Barcou

0

Líbilo se

23.07. - Bojan Krkič, mladá naděje FC Barcelona, může zapomenout na předsezónní přípravu s prvním týmem. Přesněji řečeno, omezí se pouze na soustředění ve Skotsku.

Mladý útočník byl totiž nominován do výběru španělské reprezentace do 17 let, která má na programu mistrovství světa v Koreji. To začíná 13.srpna a finálový duel je na programu až 9.září. Ĺ panělská federace pozvala hráče na 2.srpna na soustředění v Las Rozas, tedy stejný den, kdy Barcelona odlétá na turné po Asii.

Kromě této cesty po Japonsku a Číně Bojan Krkič propásne rovněž přátelský zápas s Bayernem Mnichov a zápas s Interem Milán o trofej Joana Gampera. V případě, že se reprezentace dostane v turnaji daleko, může přijít i o úvodní ligové zápasy letošní sezony. Bojana čeká od 2. do 12.srpna soustředění, jehož se zúčastní výběr 25 hráčů, den před odletem trenéři rozhodnou o tom, kteří fotbalisti nominaci opustí, neboť do Koreje pocestuje pouze jedenadvacet hráčů.

Reprezentace Ĺ panělska do sedmnácti let má ve skupině za soupeře Honduras (19.srpna), Sýrii a Argentinu. V souvislosti s mladým fotbalistou se objevila informace, že trenér Celty Vigo a bývalý hráč Barcelony Christo Stoičkov má velký zájem o hostování Bojana Krkiče pro příští sezonu v galicijském týmu, jenž letos sestoupil z Primera Division a rád by se do nejvyšší soutěže okamžitě vrátil. O hostování barcelonského klenotu se však kromě Celty zajímají ještě Real Sociedad, nebo Ajax Amsterdam.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články