Zpět na » Primera Division » Manuel Fernandes se na Koemana těší

Primera Division - Manuel Fernandes se na Koemana těší

Manuel Fernandes se na Koemana těší © img168.imageshack.us - Záložník Valencie, Manuel Fernandes

0

Líbilo se

02.11. - Španělský sportovní deník Marca oznámil, že špatné časy Manuela Fernandeze v dresu Los Che by měly skončit s angažováním kouče Koemana. Pár Koeman-Fernandez si totiž během společného působení v Benfice vybudoval velké přátelství

Posila Valencie, záložník Manuel Fernandez, dostal v novém působišti prozatím minimum příležitostí. To se má podle deníku Marca změnit.

Bývalý hráč Benfiky Lisabon měl s ex-koučem klubu, Ronaldem Koemanem, velmi dobrý vztah. Teď se jejich společné cesty opět střetly. Valencie, jak jsme Vás již informovali, trenéra Koemana angažovala.

V současnosti hráč trpí zdravotními problémy, v tréninku se ale objevil normálně. Vyvstala tak otázka, proč není nominován k ligovým duelům. Vše se má bezy změnit. Proti Mallorce už by měl být k dispozici.

Nominaci k zápasu však určí ještě prozatímní trenér klubu, Oscar Fernandez.

Manuel Fernandez hrál v základní sestavě Los Che zatím jenom dvakrát, další dva starty si připsal, když přišel na hřiště jako střídající hráč. Bez zajímavosti není, že v každém zápase, kdy hrál, vždy daný duel skončil vítězstvím 2:1 pro Valencii.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články