Zpět na » Primera Division » Real představil obě posily

Primera Division - Real představil obě posily

0

Líbilo se

13.08. - Dnes odpoledne byly představeny na stadionu San Bernabeu dvě nové posily Realu Madrid, které prošly bezproblémově zdravotními prohlídkami. Přestup Drentheho byl odklepnut již dříve, Wesley Sneijder se stal hráčem Realu teprve včera.

Ještě včera odpoledne byla situace taková, že Real, podle slov sportovního ředitele Mijatoviče, nebyl ochoten jít s cenou nad 24 milionů, zatímco Ajax žádal za Sneijdera milionů 27. Nakonec došlo k dohodě, web holandského klubu uvedl, že hráč stál to co klub požadoval, ze strany španělského klubu se o výši částky za přestup nehovoří. Dnes odpoledne k oběma hráčům promluvil prezident Calderón a tradičně jim předal bílé dresy, byť zatím ještě bez čísla.

"Dnes je významný den a zároveň neobyčejný, protože představíme dva skvělé hráče, hodně mladé, ale již prověřené," uvedl Calderón, jenž byl při slavnostním aktu tradičně doprovázen Di Stéfanem, čestným prezidentem. Wesley Sneijder při své řeči mimo jiné pronesl: "Jsem velmi spokojený, že můžu být tady a hrát za nejlepší klub světa. Nemůžu se dočkat okamžiku až budu hrát svůj první zápas za Real Madrid."

Na stadion San Bernabeu je přišlo přivítat pět tisíc fanoušků Realu. Na tiskovce Royston Drenthe poznamenal: "je to sen, který se stal skutečností" a ačkoliv se hodně mluvilo o jeho pozici na hřišti Drenthe řekl: "Budu hrát tam, kde mi trenér řekne. Je to čest hrát za Real."

Na stejnou otázku odpověděl jeho kolega Sneijder takto: "Nejlépe se cítím za útočníkem." Dnes již bývalý hráč Ajaxu poděkoval za skvělé přijetí a zadoufal, že co nejdříve zvládne španělštinu a Ruuda Van Nistelrooye se prý zeptá na jeho učební metody.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com , fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články