Zpět na » Primera Division » Ballack by se vzdal 7,5 milionů

Primera Division - Ballack by se vzdal 7,5 milionů

0

Líbilo se

05.08. - Jestli se nakonec upeče přestup Michaela Ballacka z Chelsea, bude hlavně díky ochotě samotného hráče ustoupit ze svých finančních požadavků.

Německý záložník chce opustit Chelsea a nebylo by mu na překážku ani to, kdyby se vzdal 7,5 milionů eur. Michael Ballack bere ročně v týmu miliardáře Abramoviče 8 milionů eur ročně, ale předběžně již souhlasil s nabídkou pěti a půl milionů ročně, která přišla z Realu Madrid.

Na této hodnotě se dohodl se svým agentem a zástupci klubu ze San Bernabeu. Real mu nabízí smlouvu na tři roky (stejně tolik mu zbývá i v londýnském klubu) a s výše uvedenou sumou by se stal jedním z nejlépe placených hráčů v kádru trenéra Schustera.

Podobnou výplatu mají i Van Nistelrooy, Casillas, nebo Cannavaro. Lépe je na tom pouze klubová ikona Raúl Gonzáles, jenž si ročně přijde na milionů šest. Ballack je o svém kroku, který se chystá udělat, stoprocentně přesvědčen a proto by pro něj zhoršení finančních podmínek ve smlouvě nebyl problém. Ballack byl ještě před několika dny nejlépe placeným fotbalistou na světě. Nedávno však John Terry prodloužil svoji smlouvu v Chelsea a díky 10 milionům ročně převzal primát v tomto směru právě on.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články