Zpět na » Primera Division » Reyes očekával, že bude hrát více

Primera Division - Reyes očekával, že bude hrát více

0

Líbilo se

05.09. - Záložník Atlética Madrid, José Antonio Reyes přiznal, že ve své nové etapě v Atléticu očekával, že bude hrát více, ale zároveň uznal rozhodnutí trenéra, který určitě ví co dělá.

O Reyese se přetahoval Real Madrid a Atlético. Boj o tohoto nadaného hráče vyhrálo Atlético a i samotný Reyes byl rád, protože doufal, že bude mít více příležitostí ke hře než v Realu. Ovšem skutečnost je jiná.


José Antonio Reyes v utkání s Mallorcou naskočil na trávník až v 63. minutě. Doufá, že v příštím zápase ho trenér nasadí do základní sestavy. “Já musím jen trénovat, abych byl v nejlepší kondici a prosadil se do základní jedenáctky”, řekl španělský záložník.


Reyes poznamenal, že začátek očekávali určitě všichni mnohem lepší, než který byl. Nicméně zatím máme za sebou jen dvě kola. “Máme hodně skvělých hráčů a měli bychom tak v každém zápase bojovat celých 90 minut. Proti Vojvodině bylo možno vidět kvalitní mužstvo, ale proti Mallorce jsme byli trochu apatičtí. To se nemůže stávat. Musíme se ke každému zápasu postavit jako by byl poslední, v euforii a s chutí”. řekl hráč.


O reprezentační přestávce si vždy Reyes dobře odpočine a pouvažuje. Ovšem raději by se znovu začlenil do plánů trenéra Luise Aragonése, ale aby se to uskutečnilo, musí hrát dobře ve svém novém týmu. “Musím hrát dobře v Atléticu Madrid, abych poté mohl jít do reprezentace”, vysvětlil Reyes.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články