Zpět na » Liga mistrů » Finále Ligy mistrů: Dortmund zaplatil uklizečkám, kuchařům a dalším zaměstnancům lístky do Wembley

Finále Ligy mistrů: Dortmund zaplatil uklizečkám, kuchařům a dalším zaměstnancům lístky do Wembley

Finále Ligy mistrů: Dortmund zaplatil uklizečkám, kuchařům a dalším zaměstnancům lístky do Wembley © iconsport.photo - fanoušci Dortmundu

1

Líbilo se

23.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Borussia pozvala všech 519 zaměstnanců klubu a členy mládežnických týmů na finále Ligy mistrů ve Wembley. Od uklízečů po manažery, stejně jako od týmů U-12 po U-19, všichni pojedou s veškerými náklady pokrytými.

Borussia Dortmund ukázala, že si váží všech členů své komunity. V gestu velkorysosti klub pozval všech 519 zaměstnanců a členů mládežnických týmů na finále Ligy mistrů ve Wembley. Tento výjimečný krok zahrnuje všechny, od úklidového personálu až po manažery, stejně jako hráče od kategorií U-12 po U-19. Klub pokryje veškeré náklady na cestu, což zahrnuje dopravu, ubytování a vstupenky na zápas. Tento krok demonstruje jednotu a rodinnou atmosféru v klubu, která je základem jeho úspěchů na hřišti i mimo něj.

Obrovský zájem o lístky

Zájem o vstupenky na finále byl ohromující. I přes méně než týden, který měli fanoušci k dispozici na žádost o lístky, Borussia Dortmund obdržela více než 100 000 žádostí v první den a celkem 400 000! Tento obrovský zájem ukazuje, jak velkou podporu má klub mezi svými příznivci. Tento neuvěřitelný krok ze strany klubu nejen že podtrhuje jejich oddanost všem členům klubu, ale také inspiruje další týmy po celém světě k tomu, aby projevovaly uznání a péči o své zaměstnance a mládežnické hráče. Ve finále Ligy mistrů budou mít hráči Borussie Dortmund podporu celé své klubové rodiny, což jistě přidá na emotivním náboji tohoto významného zápasu.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články