Zpět na » Liga mistrů » Raphael Varane: Manchester United má dostatečnou kvalitu na to, aby klidně vyhrál Ligu mistrů. Musíme být efektivní

Raphael Varane: Manchester United má dostatečnou kvalitu na to, aby klidně vyhrál Ligu mistrů. Musíme být efektivní

Raphael Varane: Manchester United má dostatečnou kvalitu na to, aby klidně vyhrál Ligu mistrů. Musíme být efektivní © iconsport.photo - Raphael Varane

0

Líbilo se

02.10. - První zápas letošní edice Ligy mistrů Manchesteru United moc nevyšel. Ačkoliv skóre zápasu s Bayernem nevypadá zle, oba dva týmy od sebe byly vzdáleny na míle. I přesto si ale Raphael Varane, sám vítěz 4 trofejí z Champions League, myslí, že Manchester United má dostatečnou kvalitu na to, aby dokázal Ligu mistrů třeba i vyhrát. Týmu prý chybí jen efektivita.

Manchester United je daleko od ideální formy. Doposud odehráli svěřenci Erika ten Haga jen jedno utkání, za které by na ně mohl být nizozemský lodivod hrdý. Byla to výhra 3:0 nad Crystal Palace v rámci Carabao Cupu. Jinak ale Manchester United prožívá nejhorší start do sezóny za posledních 24 let, nedaří se mu, tým kosí zranění i incidenty mimo hřiště, jako třeba obvinění Antonyho z domácího násilí a bouračka Marcuse Radhforda, kterou díky bohu odnesl jen jeho Rolls-Royce za 700 tisíc liber. Výjimkou zatím není ani Liga mistrů.

V milionářské soutěži Manchester United začal na hřišti Bayernu Mnichov a vůbec to nebylo dobré utkání. Ačkoliv skóre 4:3 pro německého soka napovídá o těsném uktání, vážně tomu tak nebylo a Bayern byl úplně někde jinde. Góly Manchesteru United dovolil po vlastní nepozornosti a nedůrazu v jinak celkem ojedinělých příležitostech. O tom, jak šance svého týmu v Champions League vidí, se rozpovídal i zkušený obránce Raphael Varane, který dříve Ligu mistrů dokonce 4x vyhrál s Realem Madrid.

Já si myslím, že klidně máme i na to, abychom vyřadili Real Madrid. Máme kvalitu. Konkurence je sice velká a musíte dbát na každý detail, ale máme kvalitu a jsme dobře nastaveni. Musíme se ale zlepšit. Nebyl to start do sezóny, jaký jsme očekávali. Máme ale kvalitu a mentalitu na to, porážet nejlepší týmy světa. Abyste vyhrávali soutěže, musíte být efektivní. To my aktuálně nejsme, musíme to zlepšit. Je to realita top souteží. Celkově si ale myslím, že máme dostatečnou kvalitu v týmu na to, abychom tu soutěž vyhráli," řekl Raphael Varane.

Raphael Varane

David Suchý / goal.com

Nejnovější články