Zpět na » Liga mistrů » Mesut Özil jmenoval vysněnou jedenáctku pro letošní sezónu Ligy mistrů

Mesut Özil jmenoval vysněnou jedenáctku pro letošní sezónu Ligy mistrů

 Mesut Özil jmenoval vysněnou jedenáctku pro letošní sezónu Ligy mistrů © iconsport.photo - Mesut Özil jmenoval nejoblíbenější jedenáctku letošní sezóny

0

Líbilo se

20.09. - Německý záložník tureckého původu má v Lize mistrů odkopáno své. Před začátkem letošní fáze této nejlepší klubové soutěže, tak jmenoval jím nejoblíbenější jedenáctku složenou z hráčů, které letos v Lize mistrů uvidíme.

Mesut Özil mnohé překvapil svým výběrem poté, co na sociálních sítích pojmenoval svůj tým snů pro Ligu mistrů. Vzhledem k tomu, že se Liga mistrů vrátila včera večer (19. září), bývalá hvězda Realu Madrid a Arsenalu jmenovala tým XI, který se účastní letošního turnaje a v němž jsou hráči z obou jeho bývalých klubů a také jeden ze Sevilly.

Do branky jmenoval Manuela Neuera z Bayernu Muncich, svého blízkého přítele, který působil v německém národním týmu a v průběhu uplynulého desetiletí patřil k nejkonzistentnějším strážcům na světě.

Silnou defenzivní strukturu doplňuje zadní trojice Ruben Dias, Sergio Ramos a Antonio Rudiger, zatímco ve středu pole je asi největším překvapením zařazení Ivana Rakitiče. Vedle Chorvata, který je v Seville stále stejně efektivní jako v Barceloně, je Rodri a Jack všech fotbalových pozic Eduardo Camavinga.

Leroy Sane a Bukayo Saka obsazují široké pozice, zatímco dva nejzbytečnější hráči nastupují: Kylian Mbappe a Erling Haaland vedou základní sestavu. Ozil ukončil fotbalovou kariéru na začátku tohoto roku ve věku 34 let a jako jeden z důvodů, proč ukončil kariéru, uvedl problémy se zády.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články