Zpět na » Liga mistrů » Ederson přiznal, že Ruben Dias se při mistrovských oslavách vyzvracel do kabelky matky Jacka Grealishe

Ederson přiznal, že Ruben Dias se při mistrovských oslavách vyzvracel do kabelky matky Jacka Grealishe

Ederson přiznal, že Ruben Dias se při mistrovských oslavách vyzvracel do kabelky matky Jacka Grealishe © iconsport.photo - oslavující Ruben Dias

0

Líbilo se

18.06. - VIDEO Man City oslavil své úspěchy v této sezóně tím, že počátkem týdne uspořádal průvod autobusem s otevřenou střechou po městě. Ruben Dias se během oslav zisku treble v Manchesteru City vyzvracel do kabelky matky Jacka Grealishe. Oslavy byly zřejmě divoké a dlouhé a obránce City ukázal, že i on je pouze člověk.

Stalo se tak po několikadenních oslavách po vítězství klubu nad Interem Milán ve finále Ligy mistrů v Istanbulu. Grealish byl ráno po evropském triumfu vyfocen, jak paří v plné výstroji, a po návratu do Manchesteru si užíval.

Dias se také dostal do party nálady, ale snažil se udržet alkohol na uzdě. Tedy podle Edersona, který vtipně tvrdí, že obránce po několika panácích zvracel do kabelky Grealishovy mámy.

Prostřednictvím Globo Esporte brankář prozradil: "Po velmi vyčerpávající a neuvěřitelné sezóně, kterou zvládli jen United, si samozřejmě musíme užívat a dát průchod emocím. Jsou to měsíce intenzivní práce. Kdo pije, ten pije. Pilo 99 % skupiny, užívalo si to. Mnoho hráčů skončilo až v pondělí. To k tomu patří. Musíte si užít dobré časy."

A dodal: "To chybějící 1 % je Nathan Ake, jsou tu i další, kteří nepijí, ale udělali výjimku. Ruben Dias udělal tu výjimku, ale nevyšlo mu to. Dal si dva panáky a všechno to šlo ven. Shodou okolností to všechno bylo v tašce matky Jacka Grealishe."

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články