Zpět na » Liga mistrů » Největší předností Realu je to, že se nikdy nevzdává, tvrdí Casemiro

Liga mistrů - Největší předností Realu je to, že se nikdy nevzdává, tvrdí Casemiro

Největší předností Realu je to, že se nikdy nevzdává, tvrdí Casemiro © tportal.hr - Casemiro v utkání proti Manchesteru City

0

Líbilo se

05.05. - Jeden z nejvýraznějších hráčů na hřišti v pohárovém semifinále mezi Realem Madrid a Manchesterem City, Brazilec Casemiro, před televizními kamerami jen zářil a pěl chválu na sílu a jednotu svého týmu. Největší předností Realu Madrid podle Casemira je to, že se nikdy a za žádných okolností nevzdává.

Real Madrid si středeční výhrou v infarktovém závěru utkání s Manchesterem City zajistil místo v pařížském finále. O vítězství v Lize mistrů se na konci května utká s Liverpoolem a brazilský záložník pochopitelně bude chtít být opět středem pozornosti a jedním z nejvýraznějších hráčů.

Ve středečním semifinále se mu to dařilo na výbornou, zejména v prvním poločase. To si totiž za svou oběť vyhlédl nejprve De Bruyneho a zezadu ho sestřelil, později v průběhu utkání ještě za dres potáhl unikajícího Fodena. V obou případech byl ale omilostněn italským rozhodčím Orsatem, který žlutou kartu nevytáhl ani jednou, přičemž Casemiro reálně riskoval oslabení vlastního týmu.

Kdo ví, jak by celé utkání dopadlo, pokud by Real Madrid do druhého poločasu nastupoval pouze v deseti lidech na hřišti, takto ale mohl nastoupit na City v plné síle a právě týmový duch je to, co Real dovedlo až do finále Ligy mistrů, myslí si Casemiro. „Velkou předností Realu, a to nejen letos, je fakt, že se nikdy nevzdává. Musíme si pogratulovat, kam až jsme to dotáhli, ale teď se vraťme do reality. Vyřadili jsme skvělý tým trénovaný výborným trenérem, ale tím to nekončí. Chceme Ligu mistrů vyhrát. Jsme sice mistři La ligy, ale fanoušci očekávají, že budeme vyhrávat všechno.“

Je to prostě neuvěřitelné. Není lepšího pocitu, nedá se to vysvětlit. Bylo těžké dostat se tak daleko a víme, že to nejkrásnější a nejdůležitější teprve přijde, ale musíme si užít tento okamžik. Strávili jsme dva roky bez fanoušků, spoustu lidí jsme ztratili a teď to chceme všem vynahradit, protože jsme se dostali do finále hlavně kvůli nim,“ pokračoval brazilský reprezentant Casemiro.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články