Zpět na » Liga mistrů » Deco na Old Trafford?

Liga mistrů - Deco na Old Trafford?

0

Líbilo se

25.03. - Velmi vážně se o portugalského záložníka Deca údajně zajímá čtvrtfinalista letošního ročníku Ligy mistrů, Manchester United. Ostrované jsou ochotni za středopolaře katalánské Barcelony nabídnout 15 milionu liber.

Deco - C. Ronaldo, to by měla být v budoucnu úderná dvojice, která skolí každého soupeře. Takovým směrem se zřejmě ubírají plány Sira Alexe Fergusona. Příchodu Deca do kádru Rudých ďáblu nahrává i to, že španělský mistr údajně hodlá v letním přestupovém termínu ve větší míře obměňovat kádr. Sám Portugalský záložník už naznačil, že jeho odchod z Barcelony není nemožný a že by si po třech letech ve španělské nejvyšší soutěži rád zahrál i jinou evropskou ligu.

Cristiano Ronaldo je v Manchesteru vázán smlouvou, která mu vyprší až za tři roky a podle médií by v dohledné době mělo dojít k její prodloužení o jeden rok. Portugalský míčový kouzelník prý ale nehodlá přijmout plat nižší než 100 tisíc liber za týden. Pokud se obě strany domluví na podmínkách kontraktu, zůstane Cristiano Ronaldo na Old Trafford do roku 2012. V souvislosti s portugalským záložníkem se spekulovalo o nabídkách Realu Madrid či Barcelony, Ronaldo však všechny nabídky zatím odmítá. Příchod Portugalce Deka by byl dalším důvodem proto, aby Ronaldo dál oblékal dres Rudých ďáblů.

/ teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články