Zpět na » Liga mistrů » Kompany: Real by se neměl cítit pohodlně. Očekávám, že v Madridu skórujeme

Kompany: Real by se neměl cítit pohodlně. Očekávám, že v Madridu skórujeme

Kompany: Real by se neměl cítit pohodlně. Očekávám, že v Madridu skórujeme © zimbio.com, fotbalportal.cz - Kompany po zápase chválil i Harta

1

Líbilo se

27.04. - Manchester City ve včerejším velmi takticky svázaném prvním semifinále Ligy mistrů remizoval na domácí půdě s Realem Madrid 0:0. Vincent Kompany, kapitán Citizens, však věří, že by se měl Bílý balet obávat. City hraje venku velmi dobře a belgický stoper očekává, že se jeho týmu podaří na Santiago Bernabéu vstřelit gól. Po zápase chválil také Joa Harta.

Na Etihad Stadium nabídli hráči obou mužstev divákům opravdu opatrný duel. Ani na jedné straně nebyla podpora ofenzivy taková, jaká obvykle u těchto týmů bývá. Manchester City, ani Real Madrid hlavně nechtěly inkasovat. To se nakonec oběma celkům podařilo.

Citizens nedokázali využít toho, že Realu scházel zraněný Cristiano Ronaldo. Blancos právě rozhodující hráč citelně chyběl. Navíc Karim Benzema zvládl odehrát jen první poločas. Vincent Kompany však věří, že Manchester City má do odvety dobrou šanci na postup do finále.

„Očekávám, že v Madridu dáme gól. A pokud se tak stane, bude to velmi zajímavé.“

„Máme v Lize mistrů skutečně výborné výsledky na venkovních hřištích. Výsledek 0:0, i když venku...Real by se neměl cítit pohodlně.“

„Jsme útočící tým, který se stále snaží střílet góly.“

Manchester City udržel na domácí půdě čisté konto ve všech 3 zápasech ve vyřazovací fázi letošní Champions League. Včera mu k tomu zásadně pomohl Joe Hart. Ten se dočkal pochvaly od svého kapitána.

„Myslím si, že jsme Realu moc nedovolili a pak se také skvěle předvedl Joe Hart.“

„Na této úrovni očekáváte, že máte v zádech top brankáře. Joe dělal svou práci, jako to dělá pokaždé.“

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, skysports.com, fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články