Zpět na » Liga mistrů » Dida má poraněné rameno

Liga mistrů - Dida má poraněné rameno

0

Líbilo se

18.04. - Brankář jediného neanglického týmu, který se účastní letošního semifinále Ligy mistrů, Dida, pravděpodobně bude chybět svému milánskému zaměstnavateli v prvním semifinálovém střetnutí proti anglickému Manchesteru United. Brazilský gólman má opět problémy s ramenem.

Třiatřicetiletá jednička brazilské reprezentace si zranění ramene přivodila během nedělního ligového duelu s Messinou. Při jednom ze zákroků, kdy si Dida poranil pravé rameno, si tak zřejmě zavřel dveře do semifinále nejprestižnější evropské klubové soutěže. Brazilec by měl být mimo hru až tři týdny, a to se stejným zraněním rameních vazů, jakým trpěl už letos v lednu.

„Potřebujeme zjistit více, ale zatím nemůžeme, protože rameno je oteklé. Vypadá to na desetidenní pauzu, ale rekonvalescence se může protáhnout,“ řekl klubový lékař milánského AC, Pierre Meersseman.

Didu v této sezóně zranění pronásledují. V Serii A odchytal zatím dvaadvacet utkání a desetkrát se také představil v Lize mistrů. Svému klubu chyběl už listopadových utkáních, kvůli poraněnému stehennímu svalu.

První střetnutí AC Milana a Manchesteru United je na programu 24. Dubna na Old Trafford.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články