Zpět na » Liga mistrů » Mourinho favorizuje Reds

Liga mistrů - Mourinho favorizuje Reds

0

Líbilo se

25.04. - Ve středu večer se v Londýně na stadionu Stamford Bridge sehraje druhý semifinálový zápas letošního ročníku Ligy mistrů. Domácí Chelsea přivítá na svém stadionu odvěkého ligového rivala, Liverpool, se kterým se mezi elitní čtveřicí týmů střetla už před dvěma lety. Tehdy se z postupu do finále radovali Reds. Trenér Blues, José Mourinho, věří, že tentokrát to bude naopak.

„Jsme ve velmi podobné situaci, jako před dvěma roky. Liverpool hrál tehdy už jen Ligu mistrů, a tak je tomu i tentokrát. Nám šlo před dvěma roky i o domácí ligový titul a půjde nám o něj i letos. Stejně jako tehdy, i teď nás trápí velký počet zraněných hráčů. Kromě toho nás oslabují i karetní tresty,“ řekl temperamentní kouč Chelsea.

Londýňané nastoupí bez opory záložní řady, německého středopolaře Ballacka, který si v nedělním ligovém utkání proti Newcastlu poranil kotník. K utkání není připraven ani nizozemský rychlík Arjen Robben a nejistý je i start obránce Ricarda Carvalha. Kvůli karetnímu trestu bude Mourinhovi scházet strůjce postupu přes Valencii, Michael Essien.

„Náš soupeř se na toto střetnutí připravoval velmi dlouho, my se na něj soustředíme teprve od neděle. Jak už jsem řekl, jsme na tom stejně jako před dvěma roky, ale nikdy nevíte, co se stane. Tehdy se nám do finále nepodařilo probojovat,“ pokračoval Mourinho.

„Půjde o to, kdo bude jak unavený. To bude hodně důležité. V této fázi sezóny jsou síla a kondice absolutně klíčové. Mnohdy rozhodují tyto věci víc než kvalita hráčů a předváděná hra po celou sezónu. Pokud se mě ptáte na favorita, tak musím říct, že podle mě je to Liverpool,“ zakončil předzápasový rozhovor José Mourinho.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články