Zpět na » Liga mistrů » Ancelotti už ví, kdo bude hrát

Liga mistrů - Ancelotti už ví, kdo bude hrát

0

Líbilo se

22.05. - Ve středu vyvrcholí v Athénách letošní ročník nejprestižnější evropské klubové soutěže. Trenér italského finalisty, AC Milana, Carlo Ancelotti prozradil, že jeho svěřenci už ví, kdo z nich k utkání nastoupí.

„Po pondělním tréninku můžu říci, že můj tým je v pořádku a na středeční zápas jsme plně připraveni. Posledních několik dní jsem své hráče sledoval pečlivěji a vím, že všichni jdou na tom dobře. Do Athén jedeme podat ten nejlepší výkon,“ řekl trenér milánských Ancelotti.

Kouč rossoneri už také ví, jakou sestavu pošle do finálové bitvy. „Už jsem se rozhodl, koho pošlu na hřiště a hráčům jsem to také řekl. Je úžasné, že jsme se dostali až do finále. Myslím si, že utkání bude velmi vyrovnané. Věřte, že jsme všichni nesmírně nedočkaví a vzrušení, ale do začátku zápasu se potřebujeme uklidnit. Já sám žádný tlak necítím, na finále se připravím stejně, jako na duel s Manchesterem United,“ pokračoval italský lodivod týmu ze San Sira. „Neexistuje žádný recept na to, jak vyhrát tento zápas. Čeká nás střetnutí se silným soupeřem, proto potřebujeme hrát dobře a ukázat naší kvalitu,“ dodal Carlo Ancelotti.

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články