Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Evropská liga » Zebina ukázal vlastním fanouškům vztyčený prostředník

Zebina ukázal vlastním fanouškům vztyčený prostředník

Zebina ukázal vlastním fanouškům vztyčený prostředník © -

4

Líbilo se

19.03. - VIDEO S fanoušky Juventusu, kteří přijeli až do Anglie a rasisticky uráželi Jonathana Zebinu, se bek Staré dámy vypořádal po svém. Při odchodu ze hřiště je počastoval vztyčeným prostředníkem.

Strašlivý zápas odehráli fotbalisté Juventusu ve Fulhamu při odvetě osmifinále Evropské ligy. Po domácí výhře 3:1 se hned v úvodu odvetného střetnutí trefil David Trezeguet a k postupu stačilo nedostat čtyři branky.

Juventus však dal vzpomenout na nedávný zápas Serie A se Sienou, kdy ztratil třígólové vedení, a i ve čtvrtek přišel o postup. Po dvou brankách Gery, jednom Zamory a Dempseyho musel italský klub v závěru vstřelit aspoň jednu branku, aby se dostal do čtvrtfinále. Úkol mu stěžoval menší počet hráčů, už v první půli byl vyloučen Fabio Cannavaro.

Staré dámě se skórovat nepodařilo, místo toho byl po kopnutí do protihráče vyloučen další obránce Juve Jonathan Zebina. Při odchodu do kabin ukázal vlastním fanouškům vztyčený prostředník, gesto známé napříč celým světem.

Zebina byl rozčarován rasistickými urážkami, kterými ho fandové Juventusu zasypávali po celý zápas. "Asi třicet chuligánů cestovalo tisíce kilometrů do Anglie, aby na mě pořvávali," stěžoval si Zebina. "Ale já se také musím omluvit, protože moje gesto nebylo dobrým příkladem pro děti."

VIDEO (incident je dobře vidět v čase 1:00):


Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články