Zpět na » Ostatní » Kdo dnes hraje Euro 2024 a kde zápasy sledovat

Kdo dnes hraje Euro 2024 a kde zápasy sledovat

Kdo dnes hraje Euro 2024 a kde zápasy sledovat © iconsport.photo - Harry Kane

0

Líbilo se

25.06. - Výsledek prvních dvou skupin máme za sebou, dnes se dozvíme výsledky dalších dvou a bude to opravdu zajímavé, protože ve hře znovu uvidíme i těžké váhy jako Francii, Nizozemsko nebo Anglii. V obou dvou skupinách je zatím prakticky všechno, až na Polsko otevřené.

Francie zatím nepřesvědčila. V posledním zápase jí viditelně chyběl Kylian Mbappé a Griezmann s Rabiotem to sami neutáhli. Na turnaji dali za 2 zápasy jediný gól. Máme se tvářit, že je to dobré? 4 body pěkné, ale je to zklamání. Proti Polsku by to ale měla být povinnost a pečetění postupu z prvních dvou pozic. Polákům už o nic nejde, jsou beznadějně poslední a postoupit nemohou. Jiné to je u Rakouska. To je po výhře nad Poláky dokonce ve hře o prvenství ve skupině. Ukázalo, že může hrát i s velkými týmy, tedy i s Nizozemci, kteří je dnes čekají. Oranjes se předvedli hlavně v zápase s Polskem. Měli ale velké problémy. Hraje dobře, ale koncovka zatím moc nefunguje. Nic lehkého to nebude.

To skupina C nadcházející déčku je otevřená celá. Vede jí Anglie, která zatím jako jediná vyhrála, ale po posledním výkonu s Dány by se měla stydět a je na ní šílený tlak. V posledním zápase navíc bude hrát se Slovinskem, a to je velmi lehce podcenitelný soupeř. To se ale může šeredně nevyplatit. Slovinsko má za sebou remízy s Dány i Srby a za mě je nejlépe hrajícím týmem skupiny. O postup bojovat bude, i přes nejtěžšího soupeře to nevzdá. Dále by měli jít Dánové. Srbsko prakticky nic nepředvedlo, a ačkoliv ani Dánsko nehraje nějak luxusně a za mě bylo paradoxně selhání, že tak slabou Anglii neporazilo, alespoň něco na rozdíl od Srbska ukázalo. Zápas to ale může být otevřený a hodně zajímavý,

Kdo dnes hraje

Skupina D

Polsko - Francie - 18:00

Signal Iduna Park - Dortmund

Nizozemsko - Rakousko - 18:00

Olympiastadion - Berlín

Skupina C

Slovinsko - Anglie - 21:00

RheinEnergieStadion - Kolín nad Rýnem

Dánsko - Srbsko - 21:00

Alianz Arena - Mnichov

Kde zápasy sledovat

Polsko - Francie - Čt2 - 17:50

Nizozemsko - Rakousko - Čt Sport - 17:20

Slovinsko - Anglie - Čt Sport - 20:20

Dánsko - Srbsko - Čt2 - 20:50

Cody Gakpo

Na co sázet

Polsko - Francie

Méně než 2,5 gólu - Vsaďte si s kurzem 1,65

Francie doposud nic moc nepředvedla a je jedno, zda byl na hřišti Kylian Mbappé nebo nebyl. Proti Rakousku rozhodl jediný gól, a to vlastní, proti Nizozemsku byla Francie gólu poměrně daleko. A nemyslím si, že ačkoliv Polsku už o nic nejde, zápas odlajdá a půjde Francii naproti. Když Mbappé nehrál s Nizozemci, je jeho start nejistý i zítra, alespoň od začátku. Za mě faktor X. 2 góly maximálně.

Nizozemsko - Rakousko

Oba týmy dají gól - Vsaďte si s kurzem 1,66

Rakousko bylo už před turnajem pasováno do role jednoho z možných černých koňů. Výborný tým s výborným manažerem neodmyslitelně spjatým s rakouským fotbalem. Zatím se předvedlo. Bude to boj o postup, oba dva týmy by do toho měly jít naplno a oba dva týmy mají dost velkou sílu vepředu na to, aby se dokázaly prosadit.

Anglie - Slovinsko

Méně než 2,5 gólu - Vsaďte si s kurzem 1,98

Anglie je zatím za mě největším zklamáním turnaje a je jím především pro jejich vlastní fanoušky, kteří už chystají veřejný lynč Garetha Southgata. Osobně si nemyslím, že se ihned jako lusknutím prstu něco změní proti Slovinsku. Zdánlivě jasný zápas, čistě podle zatím předvedených výkonů neočekávám. Anglie je dopředu bezzubá, má tragickou výstavbu a Slovinsko, ačkoliv hraje dobře, se na gól opravdu šíleně nadře.

Dánsko - Srbsko

Vyhraje Dánsko - Vsaďte si s kurzem 2,35

Dánsko zatím podle mě nepředvedlo to, čeho je schopné, nebo co předvádělo na předchozím Euru, kde nás vyřadilo a došlo až do semifinále. Každopádně ale předvedli mnohem více než Srbové, jenž jsou až na světlé výjimky neschopní ve výstavbě a tvorbě akcí, zatímco Dánsko je na tom skvěle silově, pohybem. Bude favoritem. Jestli mám z této dvojice někomu věřit, je to Dánsko.

Harry Kane

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články