Zpět na » Ostatní » Brazilský Endrick s přítelkyní podepsali tzv. smlouvu o vztahu. Podívejte se, čemu se upsali. Proč nepije alkohol?

Brazilský Endrick s přítelkyní podepsali tzv. smlouvu o vztahu. Podívejte se, čemu se upsali. Proč nepije alkohol?

Brazilský Endrick s přítelkyní podepsali tzv. smlouvu o vztahu. Podívejte se, čemu se upsali. Proč nepije alkohol? © iconsport.photo - Endrick při zápase za Palmeiras

1

Líbilo se

19.04. - BULVÁRNÍK Brazilská hvězda Endrick a jeho přítelkyně Gabriely Miranda překvapili fanoušky podepsáním smlouvy o vztahu. V ní se objevují podivné klauzule a nečekaná odhalení, která zaujala jak fanoušky fotbalu, tak i médiální pozornost. Co všechno tato smlouva obsahuje a jak to ovlivní jejich život?

Brazilský fotbalový talent Endrick, který se stal známým svými výkony za Palmeiras a následným přestupem do Realu Madrid, a jeho přítelkyně Gabriely Miranda, mladá modelka, podepsali smlouvu o vztahu, která vzbudila značné zájem. Tato smlouva neobsahuje jen běžné láskyplné sliby, ale také několik podivných klauzulí.

Bizarní klauzle ve smlouvě

Jedna z nejzajímavějších klauzulí stanoví, že Endrick a Miranda si mají navzájem říkat "Miluji tě" ve všech situacích. To vyvolalo otázky ohledně jejich osobního vztahu a způsobu, jakým spolu komunikují. Vedle této neobvyklé klauzule obsahuje smlouva i zákaz jakéhokoli druhu závislosti a požadavek na zachování určitého chování. V nedávném rozhovoru pro podcast Pod Delas odhalil Endrick další zajímavosti ohledně jejich vztahu. "Máme jasně stanovené hranice a očekávání," řekl mladý fotbalista. "Například jsem se rozhodl nepít alkohol kvůli rodinným zkušenostem, a to i přes to, že mi je teprve sedmnáct." Tato neobvyklá smlouva však vyvolala obavy u některých členů fotbalového týmu. Manažer Palmeiras, Abel Ferreira, se obává, že se Endrick příliš zaměří na svůj osobní život a zapomene na svou kariéru. "Doufám, že se bude nadále soustředit na fotbal a nebude se nechat rozptylovat jinými věcmi," řekl Ferreira v rozhovoru po posledním zápase Palmeiras.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články