Zpět na » Ostatní » Fotbalistky Arsenalu si musely koupit štulpny v oficiálním fanshopu Chelsea, jinak nemohly nastoupit do zápasu

Fotbalistky Arsenalu si musely koupit štulpny v oficiálním fanshopu Chelsea, jinak nemohly nastoupit do zápasu

Fotbalistky Arsenalu si musely koupit štulpny v oficiálním fanshopu Chelsea, jinak nemohly nastoupit do zápasu © twitter.com - fotbalistky Arsenalu ve štulpnách z Megastore

0

Líbilo se

17.03. - Bizarní chyba ve výbavě způsobila dramatický zvrat před utkáním mezi Arsenal Women a Chelsea. Hráčky Arsenalu se nečekaně ocitly v situaci, kdy musely zakoupit nové štulpny v oficiálním fanshopu soupeře, aby mohly zápas odehrát.

V nedělním utkání mezi Arsenal Women a Chelsea Woman na Stamford Bridge se odehrála netradiční situace. Před zahájením zápasu totiž bylo oznámeno, že Arsenal Women dorazily na stadion se stejnými ponožkami jako jejich soupeřky, což vedlo k nezbytnému řešení tohoto problému přímo na místě.

Rozhodčí Rebecca Welchová nechtěla zahájit zápas, dokud není situace s ponožkami vyřešena. To donutilo hráčky Arsenalu k rychlému řešení, a tak se musely vydat do oficiálního fanshopu Chelsea, aby nakoupily dostatek nových. Tato neplánovaná návštěva fanshopu soupeře vzbudila značnou pozornost a rozproudila diskuse o tom, jak je důležité mít vše připraveno před zápasem. Situace se nakonec podařilo vyřešit, když hráčky Arsenalu přelepily logo Chelsea na ponožkách modrou páskou a zápas mohl pokračovat. I přes tuto nečekanou překážku se hráčky Arsenalu dokázaly soustředit na hru, ale výsledek zápasu nakonec nepadl ve prospěch týmu Arsenalu, který prohrál 3:1. Tato událost však zůstane v paměti jako neobvyklý zvrat, který přinesl do hry kousek napětí a nečekaného dramatu.

Přelepené logo Nike

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články