Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Tottenham má zálusk na dva ofenzivní plejery z ostrovů. Novinář Podroužek v další netradiční roli

Přestupové spekulace: Tottenham má zálusk na dva ofenzivní plejery z ostrovů. Novinář Podroužek v další netradiční roli

Přestupové spekulace: Tottenham má zálusk na dva ofenzivní plejery z ostrovů. Novinář Podroužek v další netradiční roli © iconsport.photo - Pedro Neto

3

Líbilo se

29.02. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Kohouti se v létě pokusí zkvalitnit útočné řady, vyhlédli si dva fotbalisty od konkurence. Leao se nechystá odejít z AC Milán. V českém rybníčku se do hry vrací Jan Podroužek.

Letní přestupové priority Tottenhamu

Spurs si zřejmě vyhlédli dva hlavní kandidáty do ofenzivy, které by chtěli přivést v létě. V prvé řadě se má jednat o Pedra Neta z Wolves a Eberechi Ezeho z Crystal Palace. O druhého jmenovaného se však zajímá Manchester City, přičemž právě Blues jsou v závodě o Ezeho považováni za favority. Londýňané si v zimním okně pouze zapůjčili na hostování Tima Wernera, v dalším znovuotevření přestupů tak chtějí být aktivnější. (zdroj: independent.co.uk)

Hvězda AC Milán dementovala svůj odchod

Rafael Leao a Barcelona, o tomto spojení se vyrojily četné řádky spekulací. Tato akvizice by byla smysluplná ve chvíli, kdy by u Blauganas skončil zkušený Robert Lewandowski. Opora Serie A přezdívaná někdy také jako „portugalský Mbappé“ dokáže totiž zahrát kromě levého křídla i na pozici číslo devět. Portugalec nicméně prozradil, že o svém odchodu neuvažuje: „V Miláně mi pomohli vyrůst lidsky i fotbalově. Nemohu je opustit. Moje budoucnost je tady. Moje vychování klade důraz na loajalitu,“ objasnil. (zdroj: sport.es)

Podroužek v roli hráčského agenta?

Někdejší fotbalový žurnalista Jan Podroužek, který ještě na podzim zastával funkci sportovního ředitele Dynama České Budějovice, okusil další zajímavou práci a podle webu iSport.cz začal pracovat v hráčské agentuře Nehoda Sport. Jeho agenda by měla spočívat ve scoutingu, přípravě smluv a má zahrnovat i jednání se zahraničními subjekty. (zdroj: isport.blesk.cz)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články