Zpět na » Ostatní » David Beckham tvrdí, že manželka Victoria jí každý den stejné jídlo už 25 let

David Beckham tvrdí, že manželka Victoria jí každý den stejné jídlo už 25 let

David Beckham tvrdí, že manželka Victoria jí každý den stejné jídlo už 25 let © twitter.com - jeden z nejvíce ikonických párů

0

Líbilo se

21.09. - Posh a Becks se dali dohromady v 90. letech a rychle se stali jedním z nejslavnějších mocenských párů na světě. Posh and Becks je široce používaná přezdívka pro tento britský superpár. David Beckham prohlásil, že manželka Victoria jí stejné jídlo už více než 25 let.

Beckham byl na hřišti stabilní po celou dobu své zářivé kariéry, kdy reprezentoval například Manchester United, Real Madrid, AC Milán, Paris Saint-Germain a LA Galaxy. Stejně tak ale i jeho manželka, pokud jde o stravovací návyky. Podle Beckhama Spice Girl nešlo o přílišnou pestrost v jídelníčku a obvykle si denně dávala úplně stejné jídlo.

"Jsem dost emotivní, co se týče jídla a vína, když jím něco skvělého, chci, aby to každý ochutnal. Jsem ženatý s někým, kdo už 25 let jí to samé. Od té doby, co jsem ji poznal, jí jen grilované ryby, zeleninu v páře, od toho se odchýlí jen velmi zřídka," přiznal v podcastu River Cafe Table 4.

Osmačtyřicetiletý muž pokračoval: "Jediný případ, kdy se asi někdy podělila o něco, co bylo na mém talíři, bylo vlastně to, když čekala Harper, a to byla ta nejúžasnější věc. Byl to jeden z mých nejoblíbenějších večerů. Už si nepamatuji, co to bylo, ale vím, že od té doby to nejedla. Ve stejném rozhovoru Beckham hovořil o své lásce k vaření, rád tráví čas o samotě odpoledne a večer a označil to za úžasné."

petr magasanik / sportbible.com

Nejnovější články