Zpět na » Ostatní » Španělská FA propoustila generálního sekretáře Campse, protože začínají rozsáhlé změny ve vedení

Španělská FA propoustila generálního sekretáře Campse, protože začínají rozsáhlé změny ve vedení

Španělská FA propoustila generálního sekretáře Campse, protože začínají rozsáhlé změny ve vedení © twitter.com - odvolaný Anderu Camps

0

Líbilo se

21.09. - Španělská fotbalová federace propustila jako reakci na polibkovou kauzu generálního sekretáře Andreu Campse a v souvislosti se skandálem Luise Rubialese provádí rozsáhlé změny. Uvidíme, kdo bude další obětí a půjde z kola ven, zatím to vypadá, že v nejvyšších patrech španělského fotbalu dojde k razantním změnám.

Polibková kauza, která hýbe celým fotbalem je jasná a od té doby se proti Rubialesové zvedla vlna odporu a španělské hráčky se dohodly, že budou bojkotovat hraní za národní tým, dokud nedojde k zásadním změnám ve struktuře federace (RFEF).

Hráčky však byly před střetnutím se Švédskem povoláni na kemp národního týmu a jednání mezi mužstvem a RFEF, které trvalo sedm hodin, vedlo k dohodě o ukončení bojkotu. Španělský fotbalový svaz však slíbil, že provede okamžité a hluboké změny ve své struktuře, a to zřejmě přímo vedlo k vyhození Campse.

Družstvo podle deníku Sport požádalo o jeho odvolání a také tvrdí, že je Rubialesovou"pravou rukou v rámci RFEF.
Federace vydala prohlášení, v němž se uvádí: "RFEF se zbavuje služeb generálního sekretáře Andreua Campse. Federace nebude jmenovat nového generálního sekretáře a jeho funkce se do konce volebního procesu dočasně ujmou Elvira Andrés a Alfredo Olivares."

V týmu zůstalo celkem 21 z 23 povolaných hráčů, ale Patri Guijarro a Mapi León se rozhodli odejít. Španělsko se v pátek v prvním utkání Ligy národů utká se Švédskem.

petr magasanik / goal.com

Nejnovější články