Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Zamíří Buffon do Arábie a vrátí se Sancho do Dortmundu?

Přestupové spekulace: Zamíří Buffon do Arábie a vrátí se Sancho do Dortmundu?

Přestupové spekulace: Zamíří Buffon do Arábie a vrátí se Sancho do Dortmundu? © twitter.com - legendární brankář

0

Líbilo se

03.07. - Letní přestupové okno se před několika dny již otevřelo. Otevřením přestupového okna tudíž začla vlna spekulacích, kdo by se mohl kam přesunout a tyto spekulace budou každým dnem sílit a bude jich více a víc do doby, než se přestupové okno uzavře.

Vrátí se Jaden Sancho do Dortmundu ?

Podle posledních zpráv, se Borusia Dortmund snaží získat zpět Jadona Sancha. V roce 2021 Sancho přestoupil z Dortmundu do United za velké peníze, přičemž hodnota jeho přestupu byla údajně 73 milionů liber. Křídelník však nedokázal dostát ceně, protože během své první sezony v dresu Rudých ďáblů byl špatný. V sezóně 22/23 Sancho opět nedokázal zapůsobit, když se v sestavě Erika ten Haga ocitl za Marcusem Rashfordem a Antoniem. Nyní je otevřeno letní přestupové okno a třiadvacetiletý hráč je spojován s odchodem z Old Trafford.

Dortmund poslal do Manchesteru nabídku na hostování s tím, že Jadon by mohl zpátky doma se pokusit o restart své kariéry. (zdroj: sportbible.com)

Další legenda do Arábie? Buffon obdržel nabídku 25 miliónů liber ročně

Buffon je ve svých 45 letech stále při síle, protože v současné době hraje za chlapecký klub Parma v Serii B. Přestože má v Parmě ještě rok platnou smlouvu, Buffonovi prý možná zbývá poslední krok v jeho legendární kariéře. Podle italského deníku Corriere dello Sport dostal Buffon nabídku na přestup do profesionální ligy v Saúdské Arábii. Nejmenovaný klub prý 45letému hráči nabídl smlouvu v hodnotě 25 milionů liber ročně. Vítěz mistrovství světa, který vstupuje do své 28. hráčské sezony, údajně zvažuje své možnosti. Momentálně má tři možnosti: První je, že bude pokračovat ve své rodné Itálii, druhou možností je, že půjde do Arábie a třetí možností je, že pověsí kopačky na hřebík. (zdroj: sportbible.com)

Sága Pulišič pokračuje. Zůstane v Londýně, připojí se k týmu AC Milán a nebo odejde do francouzského Lyonu?

Chelsea obdržela od Lyonu nabídku ve výši 25 milionů eur za Christiana Pulišiće. Kluby navíc mezi sebou ještě diskutují o procentuálním podílu z případného dalšího prodeje, což Chelsea považuje za přijatelné. Londýnský celek má s Lyonem po lednovém přestupu Mala Gusta velmi dobré vztahy a líbí se mu, že na celou situaci dohlíží americký majitel John Textor. AC Milán je nadále v kontaktu s Chelsea a jejich první nabídka byla okolo 14 milionů. Osobní podmínky nejsouproblém, ale Chelsea požaduje vyšší častku. (zdroj: Fabrizio Romano)

Kam zamíří Samuel Umtiti ?

Fotbalový mistr světa z roku 2018 Samuel Umtiti odchází z Barcelony. Katalánský klub dnes oznámil, že se s devětadvacetiletým francouzským obráncem dohodl na předčasném ukončení smlouvy. Bohužel doposud nevíme, kam budou následovat jeho další kroky. Vzhledem k tomu, že je momentálně volným hráčem, možnosti jsou zatím neznáme, ale můžeme předpokládat, že hráč jeho kvalit bude mít nabídek několik. (zdroj: Fabrizio Romano)

Petr Magasanik / twitter.com, sportbible.com

Nejnovější články