Zpět na » Ostatní » Rapová hvězda Snoop Dogg prozradil, že plánuje založit ve Spojeném království novou fotbalovou ligu

Rapová hvězda Snoop Dogg prozradil, že plánuje založit ve Spojeném království novou fotbalovou ligu

Rapová hvězda Snoop Dogg prozradil, že plánuje založit ve Spojeném království novou fotbalovou ligu © iconsport.photo -

0

Líbilo se

26.03. - Snoop Dogg odhalil plány na založení britské fotbalové ligy po úspěchu v americkém fotbale. V roce 2005 se mu podařilo založit projekt v americkém fotbale, který podporuje mladé vyvíjející se hráče.

Jednapadesátiletý Snopp, který byl podle své matky v mládí vášnivým hráčem amerického fotbalu, v průběhu let vyjádřil svou lásku ke hře. Je fanouškem skotského giganta Celticu, protože v roce 2005 mu jeho přítel daroval slavný zelenobílý dres.

Snoopovi není cizí ani angažovanost ve sportu, neboť v roce 2005 založil vlastní ligu amerického fotbalu - Snoop Youth Football League (SYFL), která podporuje úspěšné mladé fotbalisty na hřišti i mimo něj.

Zdá se, že Snoop se chystá zaměřit svou pozornost na fotbal, protože má zájem přivést Snoop Youth Football League do Spojeného království.

Obecně je známo, že je fanoušek anglického fotbalu. Jednoho večera byla pořízená ikonická fotka, na které je sama historie dnešní Chelsea - Frank Lampard, Snoop Dogg, Didider Drogba a bývalý majitel klubu Roman Abramovič.

V exkluzivním rozhovoru pro deník Express Snoop hovořil o své touze přenést Snoop Youth Football League za oceán: "No jo, dokonce bych se rád pokusil založit buď ligu, nebo dokonce postavit tým do ligy. "Víte, jak mám v Americe vlastní fotbalovou ligu s americkým fotbalem? Mám pocit, že bych měl mít Snopp Youth Football League i tady. Tu musíme založit!"

Rozhovor proběhl poté, co byl Snopp vyfocen po boku svého oblíbence Davida Beckhama poté, co hráč přiletěl do Londýna, aby se podíval na Snoopovo vystoupení v 02 Areně.

V rozhovoru pro MailOnline Snoop hovořil o tom, že jsou s Beckhamem přátelé už od 90. let. "Jsme přátelé od počátku devadesátých let. Milujeme stejné věci. Rádi vyhráváme. Milujeme tvrdou práci. Jsme jako rodina a lidé nás mají rádi."

Beckham se od svého odchodu do fotbalového důchodu v roce 2013 intenzivně angažuje i mimo fotbalové hřiště, nejprve investoval do klubu Salford City z druhé ligy a poté založil vlastní franšízu MLS v podobě Interu Miami.

V minulosti spolupracoval se spolumajitelem Wrexham City Ryanem Reynoldsem - duo namluvilo postavy v animovaném filmu Turbo z roku 2013 - takže lze říci, že má hvězdný seznam kontaktů, pokud by chtěl svůj projekt ve Spojeném království rozjet.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články